Jump to content

Chrysler Pacifica 2007 4x4 kārba & kardāns

PACIS
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Līksmus svētkus visiem Amerikas auto mīļiem. Tā nu ir sagadījies, ka iegādājoties savu Chrysler Pacifica 2007.gada 4x4 ar motora tilpumu 4.0l, mantojumā to ieguvu bez kardāna. Man tikko dampis uztaisīja Ziemassvētku dāvanu – ieslēdza servisa režīmu un piekodināja doties pie autodaktera, kurš, savukārt, teica, ka ir pārāk mazs spiediens kārbā. Elektro vīriņš minēja, ka ar „provodku” viss ir nevainojami. 

Jautājumi ir sekojoši:

1. Vai varu ar savu autiņu turpināt ripot bez bēdu, jebšu kardāns ir nepieciešams?

2. Vai tas iespaido kārbas darbību, zinot, ka solenoīda bloks ir ļoti cimperlīgs?

3. Braucot pret kalnu, kā arī uzņemot ātrumu (abos gadījumos tas tikai notiek no 80-100 km/h) dīvaini noraustās. Jāteic, ka ātrumus pārmet gan +/- ideāli.

4. Ja kardāns ir akūti nepieciešams, kur to varētu iegādāties? Varbūt kāds no jums zina aptuvenās izmaksas?

Labu saķeri ar ceļu vēlot!

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kardāns šim neko neietekmē. Var mierīgi braukt bez tā. Jautājums ir tikai, kāpēc noņemts....problēma deferenciālā(tas var ietekmēt kārbas darbību), viskomuftē vai pakaļtiltā...

Noraustīšanās pie paātrinājums var būt sveču vai svečvadu vaina...

Kur dabūt kardānu gan nezinu....ja nav Rīgā, Akmens ielā 1(sia Caravan auto), tad nezinu...man tādi tikai no vecās klasikas ir kaudzēm

• Upvote 2
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tencinu par ieteikumiem, bet, vai minētajā gadījumā, kad kardāna nav, tas ietekmē kārbas niķus? Man servisa režīmā iemeta augusta sākumā, tad tika nomainīts solonoida bloks un pēc tā novizinājos ap 15 tk. km. () Skat, atkal prieki klāt. Izskraidīju arī Chrysler-Pacifica.ru forumu, bet šī tēma nekur neatspoguļojas (brauc bez kardāna droši).

Par sveču būšanu ir tā, ka tās visas esmu nomainījis, kā arī vienu spoli. Jāteic, ka lasot iepriekš minēto forumu sapratu, ka lomu var nospēlēt arī ražotājs - NGK vai BOSCH. Pamatā visi vienā trubiņā bļauj, ka mūsu spēkratiem ir paredzēti NGK. Dakteris ir uzlicis CHAMPION. Iespējams, ka tā varētu būt šī mazā ziepe. 

Vēl reiz - paldies!

Informēšu, kurš kuru uzvarēs šajā klopē, kā arī par tās gaitu!

Lieliski sagaidīt un norulllēt 2016.gadu!

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...