Jump to content

OCTA


golden
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

  • Pēc 1 mēneša...
  • Pēc 2 nedēļām...
  • Pēc 1 mēneša...

Jokus pie malas, reāls gadījums ar BTA, nopirku octa 8 sept. vienā no bta filiālēm, šodien gribēju pārtraukt octa, jo ir savs iemesls, aizbraucu uz to pašu filiāli a man saka , ka mana polise ir anulēta jau tajā pašā datumā t.i. 8 sept. bišk šoks, lai arī daudz nebraucu, taču paveicās, ka neviens nepieķēra. Taka gadās visādi, varbūt pārbaudiet savas polises darbību, sevišķi, ja ta ir bta !!!

VU

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 mēnešiem...

Es jau pāris gadus visas OCTAS un KASKO pērku BTA, esmu iesācis pirkt Ogres filiālē pie viena konkrēta aģenta, baigi apmierināts esmu. Apkalpošana vnk super, cenas vienmēr salīdzinu ar brokeriem, bta piedāvajumi ir bijuši labākie un par izmaksām arī nevaru sūdzēties. Un galvenais, ka varu pazvanīt arī svetdienas rītā, ja gadījies aizmirst par octu. Ja kas varu iedot kontaktus.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es pamēģināju vissok.lv pārapdrošinātājus no Wess. Deva papildus bonusus, ja uz gadu servisa uz cveļa un evakuatora veidā ja kas notiek.

Kaut kā aizdomīgi tas pasākums tomēr beigas izskatījās. :( Apliecinājumu bonusiem tikai pēc ceturtā, jau dusmīgā maila tomēr atsūtīja. Pats izdevīgākais apdrošinātājs pie viņiem sanāca SEESAM, kurš nav eagenta.lv sarakstā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 5 gadiem...
  • Pēc 5 gadiem...
  • Pēc 9 mēnešiem...

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...