Jump to content

Par iestāšanos klubā.

McJanis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Tālāk tu tiksi iereģistrēts kluba biedru reģistrā, saņemsi pieeju citām foruma sadaļām un regulāri saņemsi ziņas par aktuāliem notikumiem uz e-mailu vai SMS uz telefonu. Lai piereģistrētos var arī atbraukt uz kādu tuvāko sapulci Motormuzejā - tuvākā ir 19. janvārī plkst. 19.00.

Kluba statūtus var izlasīt weblapas sadaļā ''Par Klubu''.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 gada...

Sveicināti!

Nesen tiku pie sava pirmā amerikāņu auto. Tagad manā īpašumā ir Pontiac minivens. Es ļoti gribētu pievienoties jūsu klubam, bet mans auto pagaidām vēl nav braucams. Vai klubā tiek uzņemti biedri, ar neejošiem auto? Man vienkārši jāierodas kārtējā kluba sapulcē ņemot līdzi iesniegumu, auto aprakstu un 20 Ls (iestāšanās nauda). Gada maksu var samaksāt arī vēlāk?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...
  • Pēc 4 mēnešiem...

Johaidi ! Gatavojos tris nedelas , lai aizbrauktu lidz Mezciemam un ka par spiti sodienas karstums nobeidza mani , ka knapi majas atvilkos . NOGULEJU ! Nu neko darit . vel veselu menesi braukasu ka parasts uscar ipasnieks :) !!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...