Jump to content

Pults, ABS/Trac Off Chrysler 300m 1998

artuurs
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki.

1. Pults
    Iegādājoties savu auto, viņam nāca līdzi šada te pults:

post-3502-0-06549900-1409300651_thumb.jp

Tā kā tā gribēju iespēju atvērt ar pults palīdzību bagāžnieku, pasūtīju ebay'ā oriģinālo pulti:

GQ43VT9T
    post-3502-0-66036600-1409300763_thumb.jp

Lasot instrukciju, un mēģinot pārprogrammēt pulti, nonācu pie secinājuma, ka nevaru pārprogrammēt pulti, jo manai vecajai pultij nav PANIC poga.
    post-3502-0-43615800-1409301812_thumb.jp

Vai ir kādi ieteikumi ko šādā situācijā darīt? (DRB III ierīces man nav  :huh:  )

2. ABS/Trac Off

Uz instrumentu paneļa jau kādu laiku deg ABS/Trac Off lampiņas. Cik esmu meklējis informāciju, pārsvarā visur rakstīts, ka ir jāmaina ABS sensori.

Kā uzzināt kurš konkrēti no 4iem ABS sensoriem ir jāmaina?
    Vai ar ELM327 ir iespējams atrast beigto sensoru? Un ja ir, tad ar kuru programmu?
    Mēģināju priekšējos ABS sensorus noņemt un pārbaudīt, bet tā kā ar auto esmu uz "Jūs", acīmredzamus bojājumus neredzēju.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ar elm, ja pareizi atceros, 300m īsti nevarēja pieslēgties, bet neesmu pārliecināts. Varbūt tagad ir kaut kādi softi ar kuriem var, bet īsti ieteikt nevarēšu.

Jebkurā gadījumā, sāc ar elementārāko, paskaties, vai kaut kur nav apsūbējuši kontakti, noplīsis kāds vads u.t.t. Ja uz aci viss šķiet ok, tad jāmeklē sakarīgs diagnostikas aparāts un jāskatās, ko rādīs kompī

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Runajot par ABS,aizbrauc uz ameira auto Vecakjos(nu tuvak protams ir "amerikas auto" pie bikerniekiem,bet nu nezheligi plesh naudinjas!),lai piesledz pie kompja.Iespejams ka kads dachiks ir izbeidzies,tas protams labakaja gadijuma-sliktakaja viss ABS bloks jamaina.Es pirku pa 60 Ls lietotu,bet tas bija gadus 2 atpakal man liekas!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ar pulti - sapratis esmu to, ka Eiropas pultis (bez Panic pogas) pašrocīgi vienkārši sapārot neizdosies.

Forrumā http://forum.chrysler-dodge.ru kaut ko par šo tēmu var atrast, bet tur jau ar jaukšanu un pieslēgšanos kautkur dziļāk ir stāsti.

TC Motorā pults programmēšana - standarta pakalpojums 27.50 Eur (tikpat, cik Chrysler radio koda pateikšana :) ... )

Ak jā - piebilde. Tā pults taču izskatās no kādas papildus liktas signalizācijas, ne standarta Chrysler.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ar pulti - sapratis esmu to, ka Eiropas pultis (bez Panic pogas) pašrocīgi vienkārši sapārot neizdosies. Forrumā http://forum.chrysler-dodge.ru kaut ko par šo tēmu var atrast, bet tur jau ar jaukšanu un pieslēgšanos kautkur dziļāk ir stāsti. TC Motorā pults programmēšana - standarta pakalpojums 27.50 Eur (tikpat, cik Chrysler radio koda pateikšana :) ... )Ak jā - piebilde. Tā pults taču izskatās no kādas papildus liktas signalizācijas, ne standarta Chrysler.

it kā signalizācijas nav, tikai durvis atver.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...