Jump to content
Lai sekotu, piesakieties  
Lesis

Lincoln Mark VIII

Ieteiktās ziņas

Lesis

Nokavēju Lincoln Mark VIII iegādi.Bija jau notirgots,kad pamanīju.Cik Lv tādi vispār ir.Cik zinu-vismaz viens izjaukts pa reizinātājiem,viens tikko nopārdots.

Kādam ir info?

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Lesis

Ja tas ir tas čalis,kas ss.lv tirgo Mark8 detaļas,tad es ceru,ka nākamnedēļ būs iemesls viņam zvanīt. Es tik nezinu,šķiet nereāli uz vietas dabūt 4.6l V8 manuālo kārbu Lv.Droši vien būs jāpielāgo no kaut kā un zvans jāmetina.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
sejejs

Kas tas par Mark8 ar manuālo kārbu? Vai Tev kam citam vajag? Motors no Marka ar manuālo kārbu?

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Lesis

Nu nav,nav manuālis Marka dzinējam pieejams.Bet to visu var saķīmiķot.Tik,protams,grūtākā daļa būs atrast T45/T56.Ja ne,tad būs jādomā kā atsūtīt.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
sejejs

Tas tak tas pats Mustanga dzinējs vien ir, tik JAU ar 32 vārstiem.

Pastāsti, kam liksi tādu?

Bez kārbas Tev spararats, sajūga komplekts utt būs jāsalasa vienā veselā. Bet tas jau Tev noteikti ir zināms, izņemot izmaksas! :D

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
kasits

Ja tas ir tas čalis,kas ss.lv tirgo Mark8 detaļas,tad es ceru,ka nākamnedēļ būs iemesls viņam zvanīt. Es tik nezinu,šķiet nereāli uz vietas dabūt 4.6l V8 manuālo kārbu Lv.Droši vien būs jāpielāgo no kaut kā un zvans jāmetina.

jā, tas ir viņš.

Latvijā esot virs desmit automašīnām VIII

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
V8

Kārbu jau var pielāgot, bet ko darīt ar MK VIII gudro kompi, kas nesapratīs, ka nav kārbas - kruīza un spidometra devēji nestrādās un arī degvielas padeves sistēma nesapratīs - tur viss saistīts.

Es neieteiktu to darīt - nav jau vecā klasika, kas pieļāva visu ko gribi 

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties
Lai sekotu, piesakieties