Jump to content

Dobelē tiek atklāta jaunā autofotoorientēšanās sezona


Āris Seisums
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Tautā tik populāro autofotoorientēšanās sacensību 6. sezonas atklāšanas posms "No Jelgavas līdz Dobelei" notiks 2014. gada 11. janvārī Jelgavas-Dobeles apkārtnē.

gallery_1_27_2518.jpg

Tā kā ziemas iestāšanās vēl netiek prognozēta, dalībniekiem būs iespēja izbaudīt īstus braukšanas, orientēšanās, meklēšanas un fotografēšanās priekus, un ieraudzīt daudzas interesantas vietas, par kurām, iespējams, līdz šim nebija dzirdēts. Organizatori ir padomājuši par īpašajiem uzdevumiem Dobeles pilsētā, citādāku "ekskursiju" pa Jelgavas pilsētu un Jaunā Gada pārsteigumu katrai komandai. Savus uzdevumus būs sagatavojuši arī sacensību atbalstītāji – Jelgavas un Dobeles novada uzņēmēji: kafejnīca "4vēji" uz Liepājas šosejas, gardās "Rūķīšu tējas" no Dobeles puses un ceļojumu aģentūra "N-Travel" no Jelgavas, kā arī Dobeles novada Tūrisma Informācijas Centrs, Amatu māja un Dobeles Novadpētniecības muzejs.

2011. gadā autofotoorientēšanās sacensību dalībnieki uzsāka "Labo darbu" tradīciju, gandrīz katrā posmā kopīgi padarot kādu sabiedriski lietderīgu darbu. Arī 2014. gadā šī tradīcija tiek turpināta. 11. janvāra sacensību ietvaros dalībnieki sagādās Jaungada pārsteigumu Auces bērnu invalīdu biedrības "Māriņa" bērniem un viņu ģimenēm, dāvinot pašu sarūpētas pārsteiguma pakas ar ikdienā nepieciešamām lietām, pārtiku un apģērbu.

Sacensību starts – Miltiņkrogā, Bērzes pagastā, Dobeles novadā. Finišs – Jaunpils pilī.

Pieteikšanās sacensībām līdz 2014. gada 9. janvārim sacensību mājaslapā www.autofotoorientesanas.lv

Lai piedalītos, nepieciešams vieglais automobilis, vismaz 2 cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts, reģiona karte un labs noskaņojums.

Izbaudi citādākas brīvdienas, iepazīsti jaunus cilvēkus un izzini citādu Latviju!

Mūs atbalsta:

"Rūķīšu tēja", kafejnīca "4vēji", ceļojumu aģentūra "N-Travel", Dobeles novada TIC, Jaunpils pils, Dobeles Amatu māja, kafejnīca "Miltiņkrogs", Dobeles Novadpētniecības muzejs, www.vietas.lv, www.spirale.lv, dizaina studija Biele.lv


Skatīt pilnu raksts

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...