Jump to content

29. augustā, Rīgā – Tehniskās apskates nakts


V8
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Ceturtdien, 29. augustā, Rīgā, vieglo transportlīdzekļu tehniskās apskates stacijā Antenas ielā 2, no plkst. 20:00 jau otro reizi notiks Tehniskās apskates nakts ar devīzi "Mēs par drošu auto!". Pasākuma laikā transportlīdzekļiem bez maksas būs pieejama auto diagnostika, visiem apmeklētājiem tiks piedāvātas izglītojošas aktivitātes, kas saistītas ar satiksmes drošību un būs arī kāds pārsteigums.

Apmeklētāji, kuri vēlēsies, varēs veikt arī automobiļa tehnisko apskati.

Tehniskās apskates nakti rīko SIA "Auteko&TŰV" sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD). Pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības.

Pērn, pirmajā Tehniskās apskates naktī, tika pārbaudītas apmēram 650 automašīnas. Kopumā pasākumu apmeklēja vairāki tūkstoši cilvēku.

Arī šogad bez automobiļu tehniskās pārbaudes apmeklētājiem tiks piedāvāti daži izklaidējoši pasākumi. Piemēram, "apgāžamajā mašīnā" praksē varēs pārliecināties par drošības jostu lietošanas nepieciešamību, kāda ir sajūta uz jumta apkritušas automašīnas korpusā un kā no tās pareizi izkļūt. Apmeklētājus ar moto un velo triāla trikiem priecēs labākie ekstrēmo sportu pārstāvji Baltijā. Kā galvenais uzstāsies trīskārtējs Baltijas čempions mototriālists Andris Grīnfelds, kuru ar velo triāla trikiem atbalstīs Jānis Lācis. Ar iespaidīgiem BMX freestyle trikiem uzstāsies saldenieks Lauris Gulbis.

Pasākumu vadīs auto žurnālists Pauls Timrots. Par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Dace Grimze.

Ieskats pagājušā gada Tehniskās apskates naktī:


Skatīt pilnu raksts

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...