Jump to content

Dodge Avenger

kaspars

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Razzoja no 95-00g. 2 versijas Base un Es, no 98g. arii Sport. Iespeejami 2 dazzaadi dzineeji: 2l v4 140hp un 2.5l v6 165hp. Abi dzineeji ir Mitsubishi razzojums (2l atrodams iekss Eclips 2,5 Galant'aa). Ssasija ir nnemta no Eclipses tikai pagarinaata, salons ir identisks ar Eclipsi tikai plassaaks. Visas paarejaas iekssas patiesiibaa arii ir no Mitsubishi. Transmisija uz 2l versijas ir 5pak. man. vai 4pak. auto. Tur pretii 2.5l motoram ir tikai 4pak. auto. Es no Base atsskkiras tikai ar salona ekstru komplektaaciju, Sport ir tikai v6, mazs pakalleejais antispaarns un naak miglinieki, kaa arii veel paaras ekstras standartaa... Salons, priekss sportiskas kupejas, ir liels. Labaakajaas komplektaacijaas viss ir piebaazts ar elektroniku. Priekssaa 190cm augsts cilveeks jutiisies eerti. Aizmuguree divi videeja auguma cilveeki ar var braukt lielaakus gabalus, bet trijataa komforts zuud. Kas attiecas uz dinamiku, ja esat ilgaaku laiku braucis ar vairaak kaa 160hp, 2.5l Avenger jums neliksies paaraak aatrs,(tas gan vairaak deell nepaaraak atsauciigaas aatrumkarbas) bet ja taadu zirgu nav bijis, domaaju buusiet apmierinaati. Protams ir arii sporta rezziims, iet labi, bet nav ar ko objektiivi saliidzinaat. Amortizaatori diezgan pacieti, bet auto tur cellu teicami. Pagrieziena raadiuss ir briesmiigs, bet tas kompenseejas izbraucot no pilseetas un saakot manevreet pie lielaakiem aatrumiem. Benziina pateerinns pilseetaa ir saakot no 11l(pacenssoties) liidz 40l ;} ,aarpus var meigginaat dabuut zem 10l. Kopumaa, kaa jau Mitsubishi kvaitaate ir diezgan laba, muuzzs arii garss un izskataas super eleganti, jautaajums tikai kaads vinnss ir atpeldeejis... diemzzeel parasti vinni atpeld noskrieti un paplukussi.