Jump to content
Māris

Gāzes iekārta

Ieteiktās ziņas

Arnis76

Ar gāzi nobraucu nepilnu gadu. Bija man Trailblazer ar 4.2 benzīna dzinējs un pie tā paša Henrija ieliku BRC gāzi. Iekārtu atpelnīju tieši 8 mēnešu laikā, jaudas zudumi vai smakas, nekā tāda nebija. Vienīgais kas izbesīja bija biežā tankošanās, jo ik dienas velku no Iecavas uz Rīgu un atpakaļ.

Par izmaksām runājot, naudas ziņā nekādas šķirbas vai būtu ar Trailblazer gāzi vai tagad ar Jeep 3.0dīzeli.

Jā, vienīgais ko iesaku visiem kad brauc ar gāzi, ik mēnesi izbraukt vismaz visu bāku ar benzīnu, tas novērsīs devielas padeves sistēmas ai..

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
kekss
A cik procentuali elektroniska gazes iesprice patere vairak gazi neka bendzinu????

nezinu, kā ir citiem, bet man sanāk procentuālā attiecība atkarīga no apgriezienu skaita (vai slodzes lieluma) ripinot uz 60-70 km/h (kas ir apmēram no 1,2 līdz 1,5 t apgr/min) atšķirība ir apmēram 20 procenti, bet normāli braucot ne vairāk par 5 proči... vidēji ir tie paši desmit procenti.... man gan iekārta ir uzlikta pavisam nesen kādu pusotru mēnesi un varbūt vajadzētu to pieregulēt, bet braucot padauzīties pa poļiem turpceļā uz katriem simts kilometriem (ievērojot to, ka lietuvā iekūlāmies kaut kādā 35 km grantētā apvedceļā, kuru smagie bija pa lietu pārvērtuši par ķīseli) pirms poļu robežas bija apēdis 17 litrus, kas pa poliju un vēlāk līdz brīdim, kad tikām mājās izlīdzinājās līdz 11,1 litram gāzes uz simts km, neskatoties uz to, ka ļoti daudz tika braukts arī pilsētas režīmā....

domāju, ka tā ir tīrā varka :) turklāt, ja polijā gāze bija tikai viens vai divi santrīmi lētāka nekā pie mums, tad lietuvās statoilā ar mūsu ekstra karti uztankoju par veseliem septiņiem santīmiem litrā lētāk nekā latvijā... tur gāzes cena bija apmēram 40-45 procenti no benzīna cenas... tad nu domāju, ka nav tik slikti sadedzināt par 10 procentiem vairāk degvielas, kas ir par sešdesmit procentiem lētāka nekā bendža.. protams latvijā šī attiecība, kā jau arī viss cits ir sliktāka... un nav ne nelabas smakas, ne rīstīšanās ne kā tamlīdzīga....

un vēl viens pluss no gāzes iekārtas :)) proti, balons stāv starp riteņu arkām un nu vairs nav jākāpj ar vienu kāju bagāžas nodalījumā, vai jāizmanto, kāds garāks ķeksis lai pasniegtu kādu vajadzīgu priekšmetu, kas ir pa ceļa grambām aizdancojis dziļāk.. :)))

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
TKO

Jā, vienīgais ko iesaku visiem kad brauc ar gāzi, ik mēnesi izbraukt vismaz visu bāku ar benzīnu, tas novērsīs devielas padeves sistēmas ai..

Ai nevajadzētu būt, ja regulāri aukstu iedarbina ar benzīnu, un es pirms slāpēju dzinēju (savulaik), pārslēdzos uz benzīnu...vnk lai pastrādā tā sys.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Skiny

Man LHS 3.5l dzinējs ar gazi braukāju jau vairak kā 2 gadu ar šo autiņu, patēriņš pilsēta 17l-18l ieskaitot propkas pa 30min uz krastenes katru dienu, šoseja apmēram 10l-11l atkarībā kāds ātrums 100 vai 130, stāv iekšā šprices sistēma pa 850Ls katru gadu tikai jāmaina filtri uz gāzes iekārtu un viss, iedarbojas uz benzīnu tiko kā mototīs ir sasniedzis 40 gradus ta pārslēdzas uz gāzi, lika iekšā auto grupa abc uz ganība dambja atrodas, Nekadas vainas pagaidam nav bijušas ne ar šo auto ne ar 3 ieprieksējiem kas arī bija uz gāzes. mēnesī atstāju kādus 120ls uz gāzi bet pareiķināju ka benžā būtu pāri pa 200 tā ka ātrāk pa gadu atmaksājās un šobrīd braucu ar uzviju. Tagad sāka zust eļļa it kā vārstu gumijas vainigas, servisā uzreiz visu norakstīja uz gāzi ķipa vina vainīga nu nezinu iepriekš ar autiņu nobraucu 30 000 km un nekādas problēmas nebija ne ar autiņu ne gumijām, vienkārši daudzos servisos ir tik daudz skeptiķu, kurii pat nevar pamatot kapēc ar gāzi ir sliktāk, un pie tam ja stāv šprices sistēma tadnekādu gāzes smaku vispār just nevar, ta kā koments par attiecību uzlabošanu nu nezinu, ja stāv iekārta pa 200-300 Ls tad ja jūt to smaku bet ja šprice tad nejūt vispār. Manas domas liec tik iekšā ja tiešām auto eksplotēsi vismaz 2 gadus un mēnesī nobrauc vismaz 800-1000 km

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
richa

Kādas atsauksmes par gāzes uzstādīšanas servisu Sēlpils ielā 5 SIA"ABI MV"un par KME gāzes iekārtu.Piedāvā uzstādīt uz Jeep Grand Cherokee 4.7 par 600ls.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
staune

Labāk jau nu neliec to gāzes iekārtu. Baigais čakars sāksies. Benzīntankā vairs pats nevarēsi pildīties, būs katru reizi jāgaida kādas piecas - desmit minūtes kamēr atvilksies tanka operators, uzvilks cimdus, atskrūvēs korķīti un sāks pildīt gāzi. Nāksies katru reizi uzpildes operātoram stāstīt par kādu summu, vai cik litriem gribi pildīties. Jā pateiksi, ka gribi pildītoes par 5 Ls vai mazāk, tad būs jānoklausās ņirgāšanās no operātora puses par to, ka par tādu smieklīgu summu jau neviens nepildās, un ka ar tādu gāzes daudzumu jau nekur tālu aizbraukt nevarēsi.

Tad kad būsi izstāvējis rindu pie kases, un gribēsi samaksāt par uzpildīto gāzi, tev kasiere regulāri patekis šādu frāzi - ''vēl pildās'' ! Tas nozīmē ka jāpavācās malā, un jāsāk stāvēt rindā atkal no jauna, jo pa to laiku kamēr stāvēsi rindā otro reizi, gāze jau droši vien būs paspējusi uzpildīties. Šāda situācija vedojās tāpēc, ka gāze pildās balonā afigenna lēnu, un ja pildi pilnu balonu, tad var sagatavotie uz ilgu gaidīšanu un nomirsi aiz garlaicības.

Vēl mīnuss ir tas, ka iedarbinot aukstu motoru, to vēlams ir darīt uz bendzīna. Uz gāzi var pārslēgties tikai tad, kad motora temperatūra ir ap +30 grādiem pēs celsija. Manā sitācijā tas nozīmē to, ka ziemas apstākļos, iedarinot dzinēju man jābrauc uz benzīna apmēram 10 minūtes. No rīta pa šīm 10 minūtēm es jau esmu atbraucis līdz darbam, jo dzīvoju darbam diezgan tuvu, un uz gāzi man pārslēgties nemaz nesanāca...eh kāda neraža. Vakarā dodoties mājās no darba, situācija ir tieši tāda pati.

Vēl jābūt gatavam uz to, ka tad, kad gāze balonā iet uz beigām, tad balons sāk tā interesanti tirkšķēt. Nu tā - tik...tik...tik-tik. Nu, koroče, jūs sapratāt kā tas ir. Es nezinu ar ko tas ir izskaidrojams, bet tā nu tas ir, un tur nu neko darīt. Viena meiča man reiz prasīja, kas tā tev tur par skaņu bagažniekā, tā it kā zirgs ar pakaviem pa asfaltu skrietu? Es pateicu, ai nepievērs uzmanību, tur balons tirkšķ! Šī uzreiz sabijās, ka tūlīt uziesim gaisā! Nācās mierināt.

Jā, tas ir vēlviens mīnus, ar gāzi var diezgan viegli uziet gaisā! Risks ir liels. Tās ir pasakas, ko stāsta servisos, ka gāzes balons pie gāzes noplūdes pats automātiski aiztaisās ciet. Neticie, tas tā nenotiek.

Ja gribēsi zināt cik daudz gāzes ir balonā atlicis, katru reizi vajadzēs vilkties uz bagažnieku, taisīt to vaļā, un skatīties datčikā uz balona, cik tad vēl gāzes tajā atlicis. Gadās arī tādi baloni kuriem datčiks vispār nav, un atlikušās gāzes daudzumu balonā var izzīlēt tikai kafijas biezumos.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
eriks

nu tu gan samuldējies nekas nekur normālam balonam netikšķ. lielākajai daļai gāzes iekārtu ir arī gāzes atlikuma rādītājs, kuru pieliek pie paneļa.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
bumbieris

To staune

Par kaut ko stipri arhajisku stāsti. Nekā tamlīdzīga nav. Sistēma pati slēdas starp degvielām un zemāko laikam var ielikt +15C. Informācija par gāzi balonā ir uz paneļa un izslēdzot aizdedzi tas aiztaisās ciet.

Un 80l bencīna, kas tvaiko no pārplēstas bākas daudz ilgāk nav bīstami?

Un mierināt meiteni ir tač interesanti! ;)

Ā! Un aprakstītā situācija ar uzpildi varētu būt raksturīga Statoil. Citos tankos tas nav novērots.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Peckins
GEORGE. Peec cik km atmaksaasies tas pasaakums? Gan jau buusi sareekjinaajis. Un cik l balonu liec iekšā? vai bagāžas nodalījumā, ar kam citam atliks vieta?

Ir dazadi visisi?letaki,dargaki?

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Mizx
To staune

Par kaut ko stipri arhajisku stāsti. Nekā tamlīdzīga nav. Sistēma pati slēdas starp degvielām un zemāko laikam var ielikt +15C. Informācija par gāzi balonā ir uz paneļa un izslēdzot aizdedzi tas aiztaisās ciet.

Un 80l bencīna, kas tvaiko no pārplēstas bākas daudz ilgāk nav bīstami?

Un mierināt meiteni ir tač interesanti! ;)

Ā! Un aprakstītā situācija ar uzpildi varētu būt raksturīga Statoil. Citos tankos tas nav novērots.

Intereses pēc pamēģini aizdedzināt tādu benzīnu no pārplēstas degvielas tvertnes — būs grūti! Zebrai izdevās tikai iemetot sērkociņu tieši benzīnā, piedevām, pirmais nodzisa... Gāzei ideālais retinājums gaisā un — BUMS! To var pamēģināt ar jebkuru dezodorantu. Tā ka salīdzinājums vienkāršs, pārējais jau ir mārketings un patērētāju smadzeņu skalošana... Protams, ražotāji cenšas, bet ja tie panākumi būtu tik pārliecinoši, tad arī ūdeņraža dzinēji jau būtu ikdiena. Nav tieši balonu dēļ.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
lepens1

Sveiciens visiem ...

Palasījos par gāzēm - cik cilvēku tik viedokļu.... Mans noskrējiens gadā ir ap 9-10tk un tāpat izlēmu uzlikt gāzes iekārtu - 2x lētāka braukšana taču... un gāzes iekārta stāvēja mājās uz plaukta... Pieregulēju pie voyager un viss ok. Nekur nekas nesmird... netikšķ... un nekas ne no viena operatora nav jāklausās, jo no 1 laikam septembra pildīšana jāveic pašam. Jauda gan mazāka bet ja tāpat man nav sporta auto tad kāda starpība - ieskrienas tīri nekas... normāli, bet sliktāk nekā ar benzīnu... bet tāpat ātrāk nekā pārējās auto - tie laikam gaida kad tukšgaitā ieskriesies. To gāzes iekārtu uz plaukta marinēju jau apm gadu - patēriņš normāls 10,5-11 benzīna litri... bet tad kaut kā ieskatījos - 42-43 sant gāzes litrs un aizdomājos.... ar tosolu biki bija ņemšanās kamēr normāli saliku... bet tas viss pagātnē... un IESAKU...

AAAAAA... gāzes iekārta droši vien pieskaitāma arhajiskām.... iešprice nav, reduktors un vārsts ar klapi un gumijaas bandāžu pie ieplūdes kolektora.... No rīta pielaižu uz benzīna un tad pārslēdzu.... uzsilšanas laiks VOYAGER man tiešām patīk.... ļoti ātri, līdz ar to uz gāzi slēdzos ātri. No rīta, izeju ārā, iedarbinu auto (privātmājā), tad eju turpināt ģērbties - 5min max. pēc 1km no mājas jau varu slēgt. SKAISTI.

Bīstams? ar uguni spēlēties nekur un nekad nav bijis ieteicams, bet pats par sevi arī nekas nesprāgst. Manuprāt HOLANDES cilvēki ar gāzi kādi gadi 30 laikam ripo.... ir gadījies nopirkt mašīnu, atdzīt šeit un mēģinot liet benzīnu konstatēt, ka visas trubas ir tā pārkaltušas, ka degviela sūcas pa plaisām cauri...

Domāju, ka gāzes iekārtām ir nākotne...

WWW paskatoties, atrodas pat amerikāņu klubi ar gazifikācijas projektiem.... ar visu gāzes ģeneratoru uz borta... un arī ar ūdeni un ūdeņradi ir jau progress....

Dažādos laikos esmu izmantojis Deglava 60 kantora pakalpojumus - mani apmierina. regulē ātri un labi, ja ierauga kaut ko - pasaka - šitas jānovērš. Uz maniem jautājumiem par reduktora izvietojumu un vadu pievienošanu (gribēju pārliecināties, ka viss pielikts pareizi) arī normāli atbildēja... normāls kantoris.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Emils

Gribu pirkt Chrysler300/dodgeMagnum ar 3,5 motoru. Bet saimnieks uzlicis gāzes iekārtu. Jautājums - ko nozīmē noņemt gāzes iekārtu un atjaunot motoru oriģinālā paskatā? Cik tas un ko tas maksā? Vai tipa jāliek jauna galva, iešprice utt?

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
V8

A kas tev pret gāzi? ja normāla iekārta, tad tikai būsi ieguvējs. ja gribi noņemt, tad nekas būtisks nav jāmaina, bet to labāk uzticēt speciālistiem, lai pareizi aiztaisītu sparauslu vietas uttt.

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
TightenLoop
labāk uzticēt speciālistiem, lai pareizi aiztaisītu sparauslu vietas uttt.

piekrītu, bet pie heinriha nav labaaka vieta kur to var izdariit -

kad biju tiko uzlicis gāzi savam Camaro biju ļoti laimīgs, bet nesen sāku pētīit visu nopietnāk, jo drīz nāks iekšā turbo un 5.7

izrādījās, ka man bija uzlikta no balona 6mm truba nevis 8mm ka jau vajadzēja priekš 270hp dzinēja. nu tas vēl sīkums bet smidzinātāju vietas (kur griež iekšā ieplūdes kolektorā) bija pagājušas vaļā jo vītnes līmes vietā tika izmantota kautkāda balta epoksīd līme....

vispār mans viedoklis gāzi vienalga kur likt jo visi +/- strādā ar tiem pašiem materiāliem, šaubos ka kāds ņem nost ieplūdes kolektoru kad griež iekšā smidzinātājus un neviens ieplūdē smidzinātāju galus nenovīlē, lai tie netraucē plūsmu.....

priekš manis gāzes šprice ir jau noiets etaps - savu šprici izpārdevu pa detaļām. tagat man ir 1 paaudzes iekārta. bet maisītājs paša izrēķināts pēc klasiskām  "venturi" formulām 2 emmegas reduktori (pārlasīti un uzlaboti) tāpēc arī jaudas zuduma nav (spiediena kritums ortajā galā tikai 0.2%, bet retinājums maisītājā pie max slodzes ir 5-6kPa)

Piekdien gāju skati atgāzes labākas nekā ar šprici bija. brīvdienās sabraukāju rīgu reāls degvielas patēriņs sanāca 13.5 l/100 km

zinu ka daudzi neticēs , bet mani tas nesatrauc.

No kurienes tāda ekonomija -

1. gāzei ir labi jāsajaucās ar gaisu - jo labāk sajauksies pilnīgāk sadegs.

2. Laba aizdedzes sistēma lai visu var garantēti aizdedzināt. (man ir programmejams vadības bloks un wased spark spoles). originālais sadalītājs sen miskastē.

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties