Jump to content
Māris

Gāzes iekārta

Recommended Posts

Gatis
Gribētu zināt, kurš no mums gada laikā noskriem 100 000 km, lai otrā gadā ap vidu sāk atmaksāties. Es personīgi noskrienu ap 28 000. Tātad cetrurtajā gadā uz beigām es sāktu iebraukt plusos, bet nespīd, Statoilā nepildos.

Nu priccom tur ir 100 000km??!!

Vienkarsi pareikini cik Tu esi samaksajis par benziinu nobraucot ssos 28000 km? un cik Tu maksatu par gazi par siem passiem km nemot to ka gazi teres par max 15% vairak ka benziinu????

Nu starpiiba iznak lloti soliida- vismaz man ta liekas !!!!!!!

TDI

nau iisti korekti benz.+aut. pretstatiit diizelim+klokjeeshana , bet visvienalga finaalaa gaaze 'iekabina' .

Uzliku savam CV3,3aut gaazes inzjektoru ls950 (tagad jau ap1kls prasa) , kompis raada 13l benziina gribeeshanu -13x0.7=9,1ls , gaaze aiziet 16l - 16x0,304=4,864~4,9 . delta 4,2 uz simtu . 1kls/4,2lsx100km=23809,523km , kopsh februaara esmu novicojis ~30+kkm , vot i visa arifmeetika .

a par labu lietotu diizeli nenaakas paarak biezji dzirdeet + diizeljiem bez automaata truukuma piemiit arii plikaas komplektaacijas iipashiiba .

P.S. jaunais CV ar 2,8CRD aut , mana ikdienas marshruta diennakts testaa(biju noiireejis) uzraadija 10,5l/100km . -10,5x0,64=6,825 , tobish benziina/gaazes autoo vienalga paliek plusos peec ~50 000 km + apkopes ,kuras konkreeti jaunajiem CV atshkjiras par kaadam 2,8 reizeem ( datus peetiju TCmotora)

P.S.S. Sveces un svechvadus gan nomainiiju , gaaze ir ljoti juutiiga pret shavku dzirksteli , benziina rezjiimaa neko pat nevareeja sajust +kompjuuterdiagnostika ar neko sliktu neuzraadija , kameer degundiagnostika uzraadiija smirdonju , saakot svechvadus pa vienam izzvaniit , divi izraadijaas nestabili +pie vinaam beedaam nomainiiju sveces.

Āris Seisums

Gati, kāda tipa injectors tev ir uzlikts? Tas spiež cilindros gāzi šķidrā stāvoklī vai jau gāzveida?

Gatis
Gati, kāda tipa injectors tev ir uzlikts? Tas spiež cilindros gāzi šķidrā stāvoklī vai jau gāzveida?

Man ir gaazes sprice (inzzektors) - katraa cilindraa spricee iekssaa savu doziiti:)))

Āris Seisums

Man ir gaazes sprice (inzzektors) - katraa cilindraa spricee iekssaa savu doziiti:)))

Nu tas ta skaidrs :) Bet vai sašķidrinātu, vai gāzveidā? Kādā agregātstāvoklī tā gāze iekļūst cilindrā?

Muulis

TDI , nepārliecināji. Un izdari korekcijas aprēķinos ņemot par pamatu kad soļķi gudri civēkiņem par 0.40-0.45

Gatis

Nu tas ta skaidrs :) Bet vai sašķidrinātu, vai gāzveidā? Kādā agregātstāvoklī tā gāze iekļūst cilindrā?

Lielakoties visiem ir gazveida iesmidzinaasana zem spiediena - man arii ir ssis variants . Skkidra veida - sso iekartu razzo Holandiesi ja nemaldos , bet vinai ir vajpratiiga cena.

Gatis
TDI , nepārliecināji. Un izdari korekcijas aprēķinos ņemot par pamatu kad soļķi gudri civēkiņem par 0.40-0.45

NU par sitadu cenu Sollki arii vairs nevar dabuut - cena jau grozzas no 0,45- 0.50 par litrinnu - un tapatas gaze ir leetaka!!

:))))))))))))

Āris Seisums
Lielakoties visiem ir gazveida iesmidzinaasana zem spiediena - man arii ir ssis variants . Skkidra veida - sso iekartu razzo Holandiesi ja nemaldos , bet vinai ir vajpratiiga cena.

Nu skaidrs, tātad gazveida. Vai tu nezini, vai Latvijā kāds liek inžektoru, kas spēj šķidru gāzi iespiest cilindrā?

norkis

Gāzes inžektors

Ieplūdes kolektorā pirms katra stobra ieplūdes vārsta ir izurbts caurums un pievada gāzi.

Katram stobram ir savs elektromagnētiskais vārsts (tā pat kā ar benzīnu katram stobram sava forsunka).

Vēl papildus ieplūdes kolektorā ir viena gāzes padeve (laikam pieslēdzas momentā kad ber virsū).

Gāze no balona atnāk līdz reduktoram caur kuru cirkulē tosols (vai cits dzesēšanas šķidrums) un uzsilda gāzi. Tālāk gāze nonāk līdz elektromagnētiskajiem vārstiem kurus regulē gāzes iekārtas kompis.

Gatis

Nu skaidrs, tātad gazveida. Vai tu nezini, vai Latvijā kāds liek inžektoru, kas spēj šķidru gāzi iespiest cilindrā?

Ta uz sitienu neatbildeesu - japadomaa!!

TDI

galvenais ka sevi paarliecinaaju , paareejais ir katra pasha zinjaa .

a ar 'soljkji' pa 0,4l/1l CRD dzineeju var diezgan fiksi piebeigt +cheku prieksh PVN norakstiishanas arii nedabuut .

Muulis

Nu man cena izsaka kaut ko , bet es skatos uz kvalitāti. Ja vienādi braucot ar pilnu bāku Staķika soļķi var noskriet 680-700 km , tad ar to , kuru es braucu var noskriet 850-890 km. Pats pārbaudīju.

TDI

raadaas ka Tu nbrauc ar soljkji no trubas , vinjsh ir bez vajadziigajaam 'pieshpriceem' - tiirs un rezultaataa dzineeja muuzjs var izraadiities spilgts bet iiss , taxshto uzmanies .

GEORGE

Sveikiņi tiko ievēlos hātā pēc šances, es visādi esmu rēķinājis un pēc maniem aprēķiniem gads un es braukšu pilnīgi izmaksājis starpību. Tas ir ļoti svarīgi cik katrs dienā mēnesī gadā vidēji noripo. Es apmēram ripoju tā 2līdz3 mēneši eļas maiņa tātad 15,štukas nu x četri , tātad vidēji 60štukas. nu tad tālāk aritmēnita skaidra. Jā es nelikšu balonāzi bet dabas gāzi (ir nelielas priekšrocības). Bet balonus kombinēšu grīgā starp rāmi un salonu. kad būs gatavs palūrēsim kas sanācis. Jā piemēram šodien es nobraucu 250km aptuveni. Bet bez auto es pat maizi bērniem nopirkt nevaru,bet tas km - etros sastāda minimums 5km. Nemaz nerunājot par visu pārējo sadzīvi. Cik bieži normālam bērnam jāapciemo savi vecāki man tas pasākums pluss mīnus300km. Nu tad man ir tikai viens secinājums Nu kāpēc es ātrāk neuzliku? Bija tačh lētāk!

McJanis

Vai domā tos cigārveidīgos balonus, kas ir redzami Rīgā, vienam Craysler Voyager uz jumta uzbūvēti? Doma ir labā!!!! Rāmī tiešām jābūt pietiekami vietai, it īpaši, ja benjas bākas vietā atstāj tikai padsmit litru kanneli, katram gadījumam, un startam.

McJanis

Stingri zini? Jo viens keks tieshi taa taisiijaas izdariities ar RAM 1500! Baaka shim ir ojoj oj, un shis taas vietaa bij domaajis gaazes balonus ieseedinaat....

TKO

Ljoti stingri zinu. Labaak, lai tas kekss pakonsultejas ar gaaziniekiem - dabuus detailed info.

Es, kad pirku benjas suukni Augjikam, starp citu, noklaajaas tikai taadeelj, ka maz benjas bij baakaa un es visu laiku rulleeju ar gaazi - suuknja vecis man ilgi staastiija, ka vajagot benju uztureet aptuveni taapat kaa diizeli...pilna baaka, bez visaadiem kondensaatiem un OBLIGAATI, ik peec 20000-30000km degv.filtra mainja!!!! Galvenais dariitu visu iespeejamo, lai saglaabtu autinjam dzimto benjas sisteemu, a gaazes sisteemu apkalpos gaazinieki, nekas tur sevishkjs un daargs nav!(iznjemot gadiijumus, kad noklaajaas mitraas gaazes padeve:DDD)

sejejs

Dabas gāzes cena tagad ir 0.28Ls un iekārta sanāk dārgāka kā Propāns! Vēl viens mīnuss ir,ka Rīgā ir tikai divas uzpildes stacijas,tad vēl ir D-pilī un Liepājā! Bet mani tomēr saista vairāk Dabas gāze! Viņa ir tīrāka!

Muulis

Ja runa par dabasgāzi, sāk palikt intresantāk. Uz cik nostājas fināla cipars, kāds zin? Iekārtas uzstādīšana karietē ir koka viens gals. +- 1500.lvl. Intresē otrs koka gals - sūkņa stacija personīgajā īpašumā? Cik izmaksā pati iekārta, projekts, projekta saskaņošana, uzstādīšana , vopšķem visas sistēmas novešana līdz kondīcijai. Fričos ir tādas sūkņu stacijas ir un maksā ap 1000 eiro (jau intresējos), bet lai mūsu tēvzemē kāds bez iekārtu sertifikācijas veiks uzstādīšanu?

Tas jau būtu patīkami- atbarucu mājās , uz nakti pieslēdzu karieti pie sistēmas un maksāju par gāzes patēriņu mēneša beigās Latvijas Gāzei.

Muulis

Viņu lapa gļuko! CIK Fināla cipars! Runa iet par gazificētu objektu.

Āris Seisums
Viņu lapa gļuko! CIK Fināla cipars! Runa iet par gazificētu objektu.

Man prātā nāk pirms vairākiem gadiem minētais cipars, ko šī firma piedāvāja un tas bija auto arīkošana + uzpildes stacija ~Ls4000. Ievilkt gāzi, ja tās nav maksā vēl 800-2000Ls. Pilnas uzpildes laiks ar toreiz piedāvāto Kanādiešu kompresoru bija ~15h.

Muulis

Pagājušo gadu vilku gāzi. Visu "operu" pats darīju (melkēju kanorus, taisīju tenderu u.t.t) sāku aprīļa beigās, katls sāka rūkt oktobra vidū. Cipars nostājās uz 3200 lati. Šogad kaimiņš to pašu dara , bet viņam izmaksas jau par vidēji 12% dargāk. Tātad tavai cenai jāpieliek vismaz 12-15%