Jump to content
Māris

Gāzes iekārta

Ieteiktās ziņas

Māris

Domāju savā Ford Taurus 97 ielikt gāzes iekārtu. Iesakiet lūdzu kādas firmas un ck tas viss aptuveni maksā. Cik gāzi patērē uz simts kilometriem 3 litru motoram aptuveni. Paldies jau ieprikš.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Vigants
Domāju savā Ford Taurus 97 ielikt gāzes iekārtu. Iesakiet lūdzu kādas firmas un ck tas viss aptuveni maksā. Cik gāzi patērē uz simts kilometriem 3 litru motoram aptuveni. Paldies jau ieprikš.

Godīgi sakot reti kurš mums brauc ar gāzi klubā... bet gan jau kāds ir! Zinu viens ar zaļu Durango bija...

Vēl Gatim Dodge RAM VAN šķiet uz gāzes bija..

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Gatis

Nu ir ir man ta gazes iekarta !!

Gaazes iekartu uzstadiissana tel 9299435* - Henrijs. Ja zveni tad vari drosi atsaukties uz manim!

Vinns liek ieksa visas iespeejamaas gazes iekartas ,gan parastas , gan elektroniskas.

Manejam stav iekssa elektroniska iekarta teeree aptuveni 15-16 l uz 100km gazi . Man ir Dodge Ram Van ar 3.9 litru mottorinu.

* Kļūdaini norādīts numurs. Pareizais ir 29466474 - Henrihs

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
McJanis

Es taa arii neesmu dzirdeejis nopietnu motivaaciju gaazes iekaartas uzstaadiishanai, ja auto netiek braukts no riita liidz vakaram.... :) Nea, saveejo es ar gaazi nepiesmieshu! :)

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
TKO
Es taa arii neesmu dzirdeejis nopietnu motivaaciju gaazes iekaartas uzstaadiishanai, ja auto netiek braukts no riita liidz vakaram.... :) Nea, saveejo es ar gaazi nepiesmieshu! :)

Nopietnas motivaacijas ir taadas (ja tu nebrauc no riita liidz vakaram) -

1. Tavam Zirgam buus uzstaadiita jauna "fiicha", ko vareetu notesteet:).

2. Makaa saak palikt aizvien vairaak naudas.

3. "Zalie" saak Tev smaidiit.

4. Praktiski nekad tev nav jaauztraucaas, "kad man beigsies degviela?", - beidzaas gaaze, paarsleedzi uz benziina padevi, ar nosaciijumu, ja ir benziins un bezniina piegaades sys straadaa:).

5. Tev tiks uzlabotas attieciibas ar sievu, jo gaazes atgaazu smirdonja atbaida beibes:).

6. Un par to, ka dzineejs paliek klusaaks, labaaks, utml droshi vien to tu buusi dzirdeejis daudz kur..., bet no manas pieredzes(braucu ar gaazi kopsh 2000.gada un nobraukti ir vismaz 200,000km) es domaaju taa, ja dienaa nesanaak noruleet vismaz 100-150km, lai kaads buutu autinjsh un dzineejs, NAV veerts likt gaazes iekaartu. Ja nu vieniigi pie shodienas degvielas cenaam pieskaramies, kaads domaa savaadaak.

Rezumee, Janka, neslogo krunku - labaak es Tev pa priekshu "smirdeeshu":D.

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Gatis

Ja ar masiinu esi nolemis braukt vairak par gadu - tad gazes iekarta atmaksajas .

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
sejejs
5. Tev tiks uzlabotas attieciibas ar sievu, jo gaazes atgaazu smirdonja atbaida beibes:).

Šis man patīk! :)

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Motorolers

Man uz 300m ir gāzes iekārta, pirku ar jau uzliktu iekārtu, bet ir visi garantijas taloni un pagaidām braucu bez bēdām..biš noraustās pie pārslēgšanās, tas arī viss. Vispatīkamāk ir iebraukt uzpildes stacijā un nesamaksāt vairāk pa 15Ls par uzpildi, bet benzīns jau būtu uz 30Ls, biš ir starpība ne...ja jāpildās 10x mēnesī.

Nesaprotu, kapēc dažiem ir uzskats, ka gāze tas ir sūuuu, kas tad benzīns skaitās baigi kruta, un ja viņš maksās pāri pa latu ko tad teiksiet??? Līdz šim gāze ir bijusi 2x lētāka un cik var spriest pēc eiropas cenām, tā attiecība tā arī saglabāsies. Pirms tam braucu ar 2L benzīnieku un pārvietošanās sanāca dārgāka nekā tagad ar 3.5L, smaku jūtu uzpildoties un atverot haubi, dinamika ir pilnīgi pietiekama.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
uno

Man Vision ar 3,5 L motoru. Gāzes iekārta izmaksāja 400 Ls. Iet labi ,patēriņš 12 L. Mēnesī nobraucu 3000 km. Noteikti atmaksājas.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
GEORGE

GĀZE!!!!!

Jūtu ka tas jautājums arī mani sāks interesēt.

Kut var uzlikt gāzi četriem litriem par prātam aptveramām un kabatai pieņemamām summām. Lūdzu ja tas ir iespējams ar telefoniņu vai tikšanās vietas adresīti, godīgumu garantēju.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Gatis
GĀZE!!!!!

Jūtu ka tas jautājums arī mani sāks interesēt.

Kut var uzlikt gāzi četriem litriem par prātam aptveramām un kabatai pieņemamām summām. Lūdzu ja tas ir iespējams ar telefoniņu vai tikšanās vietas adresīti, godīgumu garantēju.

9466474 -Henrijs

Kr. Barona 99 K-1

Vari drossi atsaukties uz maniim!

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
norkis

Uzliku savam auto gāzes iešprici.

Pirmie iespaidi.

Nobrauktas ~ 600 miles.

Gāzes smaku nejūt pat pie uzpildīšanās.

Gāzes patēriņš ± tajās pašās robežās, vēl precīzi nezinu.

vidējais patēriņš ~ 12.5 l/100km

Jaudas zudumu arī neesmu sajutis. It kā pat jaudas pieaugums.

Jūtami klusāks dzinējs darbinot ar gāzi.

Pie viena tiku pie koniskā gaisa filtra (nebija kur tikt reduktoru).

Jūtami samazinājās bagāžnieks – bāka zapaskas vietā un zapaska bagāžniekā.

Pārslēgšanas no benzīna uz gāzi automātiski sasniedzot motora temperatūru 35°C un sasniedzot 1400 apgriezienus. Mazliet jūt pārslēgšanās momentu – maziņš pārtraukums, bet sīkums.

Patīkami iebraukt uztankoties – bāka izmaksā ~ Ls 11. Pirms tam ~Ls 25.

Tā kā mēnesī noskrienu ~2500km bez liekiem brīvdienu izbraucieniem, gāzes iekārta atmaksāsies pēc 9 mēnešiem.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
GEORGE

Nobruka man uzstādīšana jo izrādās manam Uscaram ir plastmasas kolektors, tikai ar iešprici. Tagad ir baigais pieprasījums pēc gāzes sistēmām jāgaida būšot man kāda nedēļa jo neesot 4l 6stobri.

Maksāšot tas 1,5 štuki lašos maksimāli.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
McJanis

GEORGE. Peec cik km atmaksaasies tas pasaakums? Gan jau buusi sareekjinaajis. Un cik l balonu liec iekšā? vai bagāžas nodalījumā, ar kam citam atliks vieta?

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Muulis

Nu moins puiši, vai atmaksājas? Ņemam par piemēru divas karietes - http://www.autonet.lv/viss.php?id=47097 un http://www.autonet.lv/viss.php?id=40085. Cenas starpība jau tagad sastāda 700. eur. Plus gāzes uzstādīšana - vidēji 1100-1500 eiro. Rupji rēķinot pie pirkuma cenas pieskaiti 2000 eiro. Ņeman valsts noteikto kursu 0.703. Dīzelim vidējais patēriņš - 8.5, gāzei 14. Dīzeļa cena 0.605 gāzei -0.27. Uz 100 000 km degviela būs iztērēta 5142.50 latu apmērā gāze - 3780.00 latiņi. Pieskaitot pie gāzenieka izdevumiem gāzes iekārtas uzstādīšanu delta par labu dīzelītim sanāk vēl joprojām 43 lati un 50 santīmi.

P.S. Ņemot vērā akcijas puisīša attieksmi pret statoil , degvielu cenšas pirkt citur, tātad attiecīgi vienādības zīme starp šiem dotajiem attālinās uz labu laiku. Puiši , galvu laikam esat saspieduši stap durvīm. Atmaksājas , ja salīdzina šrotmobīli un jaunu auto, bet ne vienādās cenās.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Gatis

Nu itka jau nu nevaretu adekvati saliidzinaat AWD ar klasisko degvielas paterinaa. Nu otra lieta mottora apkalpossana, mottora remonts utt , nu par ziemu dotaja briidii nerunasim.

Jebkura gadiijuma gazes iekarta atmaksajas ja esi nolemis ar sso autinu braukt ilgak par 1 gadu.

P.S-ssis ir mans subjektiivais viedoklis

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
McJanis

Īstenība mani mulsina tas fakts, ka biezhi naakas dzirdeet no laimiigajiem gaazes lietotaajiem, ka viss ir super, BET motoram ir jaabuut perfektaa kaartiibaa! Citaadi visas kaites uzreiz izlienot, un tad automaatiski sanaak reekjinaaties nevis ar 1500 naudinjaam, bet +motora saveshana perfektaa kaartiibaa.... Par tik cik man tas auto nav nekaads svaigais, un visaadi datchiki var nogljukot, plus galvas bliive ir ar pulveri saremonteeta, man maac shaubas, vai es uzliekot gaazi neiebraukshu baigajos izdevumos.... Jo ar benju varu braukt bez probzaam, bet ja jaataisa biidelis liidz perfektam staavoklim....

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Muulis

Gribētu zināt, kurš no mums gada laikā noskriem 100 000 km, lai otrā gadā ap vidu sāk atmaksāties. Es personīgi noskrienu ap 28 000. Tātad cetrurtajā gadā uz beigām es sāktu iebraukt plusos, bet nespīd, Statoilā nepildos.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties