Jump to content

The Black Cats


www.uscars.lv
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

ccs-1-0-78309700-1369032793_thumb.jpg
Grupa dzimusi 2010. gada sākumā Limbažos, kad tajā apvienojās pēc īsta rockabilly izsalkuši vietējie mūziķi. Drīz vien kvartetu pamana arī publika Latvijas galvaspilsētā un The Black Cats kļūst par neatņemamiem Vecrīgas izklaides vietu iemītniekiem. Palēnām un neatlaidīgi The Black Cats iekaro arī dažādu festivālu un citu muzikālu notikumu skatuves, kā arī uztājas kā viesmākslnieki grupas KEKSI ikgadējā gada ieskaņas koncerttūrē.

2013. gada sākumā grupa piedzīvo radikālas sastāva izmaiņas, un pašreiz grupā ir sapulcējušies visiem labi zināmi šī žanra meistari: Voldemārs Kalniņš (ģitārs, balss), Aleksandrs Sircovs (kontrabass), Jānis Kalniņš (ģitāra) un Jānis Jaunalksnis (bungas).

The Black Cats ir viena no spilgtākajām rockabilly grupām Latvijā un nu jau vairāk kā 3 gadus ir iekarojuši satabilas vērtības statusu uz rockabilly skatuves. Apvienība izpilda klasiskas 50-to & 60-to gadu rockabilly kompozīcijas, kuras papildina ar saviem aranžējumiem.


The Black Cats spēlēs "Saulkrasti 2013. Wanted!" 8. jūnijā, plkst. 16.30, Saules laukumā, kā arī vakara koncertā "Minhauzena Undā"

Skatīt pilnu raksts

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...