Jump to content

Ford Mustang 2011

Raimonds1
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki! 

Doma ir iegādāties  mazlietotu Ford Mustang v6 2011.gada un man radās daži jautājumi, tāpēc griežos pie Jums :) (Par šo auto sapņoju jau no bērnības)

1.Vai nezināt kādu labu un uzticamu ASV dīleri, kur varētu šo auto iegādāties?

2.Tā kā man budžets tomēr ir ierobežots, gribu jautāt vai lētak nav pasūtīt no Vācijas šo auto?

3.Kāds varētu pastāstīt kā šis auto uzvedas uz ceļa un kādas sajūtas ir braukt ar šo auto? (Pagaidām man ir 150 hp auto) 

4.Cik lasīju vecos topkus, tad kādam tur ir bijušas problēmas ar auto pārbūvi un sertifikāciju. Vai vēljoprojām ir tādas problēmas? 

5. Vai nezināt kādu uzticamu uzņemumu, kas varētu man šo auto atgādāt uz Latviju?

Paldies!

Labots , laboja Raimonds1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 nedēļām...

sazinies ar www.amelat.lv varbūt viņi varēs palīdzēt atgādāt. no 2008 līdz 2010 šie intensīvi dzina no Amerikas autiņus un arī veica sertifikāciju. raksti uz ugis.ava@gmail.com viņš šobrīd Amerikā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

1. jebkurš, kuram ebay ir kaudze zvaigznīšu, bet vēlams šajā krastā.

2. Vācijā būs 3-5 t/eur dārgāks, bet, ja ir tur reģistrēts, tad šeit vairs nav nekādu problēmu.

3. ...savdabīgs, bet nav slikts...

4. problēmas nav, ja paši tās nerada.

5. ar Amelat viss ir ok. Pats izmantoju arī detaļu piegādēm, kuras nesūta uz LV.

papildus - neaizmirsti par 1.reģistrāciju LV - šim tas iznāk tuvu 2000 Ls par vecumu, tilpumu un jaudu, kā arī ikgadējā nodeva virs 200 ls

Vēl var samazināt izmaksas, ja ņem 2012 gada(ne tikai pēc VIN koda, bet arī pēc salikšanas datuma uz uzlīmes) un reģistrē vispirms LT. Tur tas viss ir lētāk - arī pārbūve. Un pēc tam, bez papildus sertifikācijām ieved un reģistrē LV.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...