Jump to content

300m pārāk augsts degvielas patēriņš

gstrds
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!

Manam 300m pēdējā laikā degvielas patēriņš ir uzkāpis traki augstu. Manuprāt, 24l/100km nav normāli. 
Saprotams būtu, kaut kur ap 14 max 16 pilsētā, bet ne 24

Vai kāds varētu dot padomus, kas varētu būt par problēmu? 
(vai arī tā ir norma?  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  )

Paldies! 

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Braucot pa pilsetu paskaties cik Tev tere uz 100km,bet tad nospied reset pogu augsha pie spogulja.Man brizhiem ari vinjs rada uz 18Litriem,pec pogas nospieshanas ir krietni mazak,un tad ari redzesi faktisko paterinju!Jo tas visu laiku mainas atkariba no pedala spieshanas!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies par atbildēm.

Esmu veicies eksperimentus ar braukšanas stilu - nedēļu braucu nedomājot par ekonomiju, spiedu gāzi pie katras izdevības - priecājos :) Otru - maksimāli ekonomējot, gāzi spiežot minimāli, arī pie luksoforiem centos vairāk pieripot nekā strauji bremzēt utt

Rezultāti bija teju vienādi. 

Nezinu par gaisa filtru, bet mans kompresors ir sabojāts un esmu jauna meklējumos. Iespējams, tas arī ir nedaudz pie vainas? 

17l pilsētā būtu diezgan ok, bet 24 ir jau par traku. Esmu mēģinājis resetot datoru, tas neko nemaina un pēc neilga laika skaitļi atkal ir griestos, tāpat kā prakstiskais patēriņš.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Tas bija nepamatots minējums. 
Es nezinu, kas ir biežākās problēmas šādai problēmai, ja zinātu,tad varētu aizbraukt uz servisu un teikt, lai pārbauda konkrētās daļas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tas bija nepamatots minējums. 

Es nezinu, kas ir biežākās problēmas šādai problēmai, ja zinātu,tad varētu aizbraukt uz servisu un teikt, lai pārbauda konkrētās daļas.

tavam kompresora nav - parasti ir ciet gaisa vai degvielas filtri, nepareizi strādā gaisa mērītājs vai kārbas kompis...citu variantu nav, ja negribas velt vainu uz labās kājas potītes locītavu :D

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 nedēļām...

Gribi teikt, ka man jādodas pie mūsu dīlera-Autobrava un jāprasa viņiem 14 gadus veca auto papīrs kue norādīts vidējais degvielas patēriņš? + tam visam man tam auto ir gāzes iekārta un uz uzņēmumu lielāko ties norakstīta tieši gāze!

Vispār pietiek ar to, kas rakstīts paša auto grāmatiņā (owners manual). Ja tās nav, tad gan izziņa no dīlera. Man bija gadījums, ka diviem identiskiem Audi bija atšķirīgs patēriņš, viens tērēja ievērojami vairāk, ka dokumentos minēts. Kad tika skaidrībā, ka šoferis nav pie vainas, veda uz diagnostiku. Tur pieradījās, ka tā tas arī ir. Iemeslu atrast neizdevās arī ar Audi iesaistīšanos. Uz Audi rēķina tika veikta ekspertīze un tālāk grāmatvedība rēķina pēc ekspertīzes atziņas. Ekspertīzi, ja nemaldos, veica Tehniskajā universitāte.

Kā ar gāzi, nemācēšu teikt, tur vidējais pat no gadalaika mainās. Jāpajautā gāzes licējiem, gan jau, ka ir saskārušies. Rīt pajautāšu.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 mēnešiem...

Tur nav ko daudzdomāt cik patērē.Izmantosim veco labo pilnās bākas metodi :) pielej pilnu bāku nobrauc 100 km ar neekonomisko braukšanu un tad ar ekonomisko.Nobrauc 100 km pielej degvielu.Tad redzēsi patieso degvielas patēriņu.Protams lai šo pasākumu veiktu ir vajadzīgs sākumkapitāls tāds lielāks :)

• Upvote 2
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...