Jump to content

Chrysler 300m stoka radio maina uz veikala 1 din

dzinchs
 Dalīties

Vai tev patīk šitā ideja?  

Nobalsojuši 4 dalībnieki

Jums nav atļaujas balsot šajā aptaujā vai skatīt aptaujas rezultātus. - Lūdzu piesakieties vai reģistrējaties, lai piedalītos aptaujā.

Ieteiktās ziņas

Jautajums sekojoš!

Ir kads no sejienes mainijis rupnicas radio pret veikala 1din auto magnetolu?

Ar kadam problemam ir saskaries,vai viss bijis elementari!

Esmu dzirdejis ka ir modelji kuriem naak iebuvets pastuuzis,un nonjemot orginalo radio,pastiprinatajs iisti nestrada,jo orginala magnetola tjipa dodot signalu uz pastiprinataju kurs savu kart ari iesledzas.Pieliekot veikala magnetolu,pastiprinatajs nestradajot,jo neatpazistot.Tobish pastirpinatajs viens pats bez orginala radio nekam nederot.Kaa Tur iisti ir?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Vells, manas domas piepildijas:(Bet ja man ir taas paarejas no amerikanu uz parasto radio,tad tapat tie vadi ir japarvelk?

Un vai skanjas kvalitate nemainas?

Tu gribi teikt ka javelk vadi no radio uz pastiprinataju,vai pilniba jamaina visi vadi?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

oho nevar but!!!!

Man aizmugure bagaznieka ir pastuuzzis orginalais Infinity!!!

Hmmm e stik galigi nespeju ierubit fisku par vadiem....

A kada starpiba vadi savilkti vai pasham javelk.Abus vada galus tacu var izzondet ar testeri un pieslegt pie pastiprinataja kuraa vietaa tiik.Vinji tac aiziet tikai lidz pastiprinatajam,un galvenais merkis ir dabut lai pastuuzis strada pie attieciga raadžiņa :).

Es Tikai domaju,okey tie gali iespejams buus jaapaaremt un citiem kontaktiem(varbut) neesmu nekads baigais Guru shaja lietaa,bet ja man ir paarejas no amerikanju uz parasto veikala radio...hmm vienvardu sakot butu vasara butu paeksperimentejis,ceru ka mashinu nenosvilinatu:).

Labots , laboja dzinchs
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

2000 Chrysler 300M Stereo Wiring

Constant 12V+

Pink 

Switched 12V+

Red/White 

Ground

Ground/Back Strap 

Illumination

n/a 

Dimmer

Orange 

Antenna Trigger

Orange/Red 

Antenna

Rear Window 

Front Speakers

6 1/2" Doors

Left Front (+)

Dark Green 

Left Front (-)

Brown/Red 

Right Front (+)

Purple 

Right Front (-)

Dark Blue/Red 

Rear Speakers

6 1/2" Rear Door

Left Rear (+)

Brown/Yellow 

Left Rear (-)

Brown/Light Blue 

Right Rear (+)

Dark Blue/White 

Right Rear (-)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu taaa...

Varu sevi un ari citus iepriecinat,piedabuju pie dziesmas.Radio strada ar visu pastuuzi :)

Protams vada paareja ko suutiju no Ebaya,pareizak sakot kas bija komplekta ar 1 din raamishiem galigi nedereja,stekeri savadaki utt,to nacas meklet pie elektrikiem kuri ar shim lietam sheptejas-un vienu atradu!.Vienigais kas bija lietojams bija antenas paareja.

Nekadus vadus nevilku pa jauno,bet ieskatijos V8 dotaja apraksta par vadu krasam,anyway thanks V8 par izpalidzeshanu!

Radio tika iegadats     Pioneer DEH-8400BT .

Man jau likas ka bus neiespejama misija,bet ir vairak neka labi!

Hmm runajot par skanju,man gribas teikt ka skanja  mainijusies iisti nav,ja nu vienigi basi ir vairak neka vajag,protams tos var noregulet,ko neesmu vel izdarijis.Neesmu  baigais Basu cienitajs,jo tadu muziku  iisti neklausos,tapec briizhiem liekas ka vinju ir par daudz,,kaut vinji ir nogriezti uz min.Protams varetu but ka neesmu visu izostijis,bet nu ar laiku.

Tagad tikai japardod vecais stoka magiits ar čeindžeri,mosh kadam savajadzesies! 

Labots , laboja dzinchs
  • Upvote 2
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Oho,ko tadu gan es nezinaju!Bet kur fīča ja abi modelji teoretiski ir vienadi,man liekas ka abi skaitas ka lux klase jeb ko jaucu!Divaini tie amishi!Tur man liekas kair variants ravet ara vecos skalrunjus,likt vieta jaunus un to visu savienot jaunaja pastuuzi!Bet chakars jau varetu but baiss.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 5 mēnešiem...
  • Pēc 2 nedēļām...

Manējam arī bija jāmaina procesors,līdz ar to tiešām neatmaksājas ko tādu darīt!

12volt.lv programmē FM soļus cenas ar ir mājas lapā,

Šeit pārprogramēšana nepalīdzēs!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...