Jump to content

Vēlētos Iegūt Informāciju Par Chrysler 300M


mazdinieks
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveicināti,

Vēlējos uzdot jautājumu zinošiem cilvēkiem saistībā ar automašīnu chrysler 300m. Tā kā ir laiks nomainīt savu automašīnu pret citu, vācu informāciju, varbūt varat padalīties savā pieredzē? Amerikāņu auto ir patikuši vienmēr, vēlos iegūt lielu, ērtu un mīkstu auto ar automātisko ātrumkārbu. Kas man būtu jāzina par auto kā tādu? Vājās vietas, slimības? Cik izturīgi ir dzinēji un ātrumkārbas? Kā šādiem auto ir ar virsbūves apstrādi, cik ļoti tiem patīk rūsēt, ar nosacījumu ka nav visos galos sists un krāsots!? Un vai ar rezerves daļām ir tik traki, kā runā? Ka esot dārgas un maz pieejamas?

Būtu pateicīgs par Jūsu atbildēm.

Paldies.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Teiksim tā ,visi kas ir ss.lv ir sisti (nu gandrīz) :P

Bet tā auto normāls, jo jaunāks jo labāks! ņem virs 2000g un motoru 3.5, vēl labāk pēdējos modeļus 02, 03 gada, vēlams eiropas versiju. Vājās vietas : stūres reika, dzinēji, ātrumkārba (jāpārbauda kārtīgi). Korozijas ziņā ok ,nav mersis kurš rūgst un pūst. Bet ja tomēr gribi US versiju ,tad skaties kuzovu, arkas, vai nav likts (metināts) no divām daļām kopā, panelim nevar būt svītru un plaisu, jo pārsvarā visi Latvijā esošie 300,LHS,Concordi ir nākuši no ASV, un darītas ir brīnuma lietas ,lai tikai tos pārdotu!

Esi uzmanīgs! ;)

  • Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...