Jump to content

DVD atskaņotājs

Gatis

Recommended Posts

Tā- nakamais jautaajums uz to pasu pusi!

Vai DVD ir uz 12 vai 9 V?? ja ja - tad kur var dabuut?

Kaads DVD jaanem lai varetu likt ieksa jebkadus diskus un vins radiitu??

tie kas iet no 12v parasti noko vairaak par DVDvideo un MP3 nav speejiigi nospeeleet :(

Pirms mirkliisha iegaadaaju KISS DP100 - Rimikaa pa 65Ls - speelee visu izneers A4 un biezumaa kadi 4-5 cm - vieniigaa probe vinjsh straadaa no 220v :( - bet ja pieliek paarveidotaaju tad viss notiekaas :) - tikai paarveidotaajam ljoti garsho elektriiba no akja :( un ir reaala iespeeja noskatoties filmu doties pec kada kas piepiipees :((((

Portatiivais DVD pleijers HORO HSD ar 13 cm TFT aktīvās matricas ekrānu, Pieņnem DVD, Audio CD, MP3, VCD, MPEG4.Komplektaa baterija- 2,5 stundas, no auto 12V, spec. vads piepiipeetaajaa. Jauns, cena 150 LS.

Portatiivais DVD pleijers HORO HSD ar 13 cm TFT aktīvās matricas ekrānu, Pieņnem DVD, Audio CD, MP3, VCD, MPEG4.Komplektaa baterija- 2,5 stundas, no auto 12V, spec. vads piepiipeetaajaa. Jauns, cena 150 LS.

a kur var dabuut tadu??

Var kaa juridiska, taa fiziska. Ir varianti. Kaa fiziska - leetaak, kaa juridiska - droossaak, ir garantija.

tad iznak ja es no Teviim ka no fiziskas personas pannemu - riita man vinss nojuuk - tad "sussi vjosla" saucaas!!!!!!???????????

Gatis grib lēti un ar garantiju...:D

leeti neleeti , bet 150ls bikuci butu par trakku!!!

par tadu naudinnssu var ledusskapi autinnam nopirkt!!

Nu par 150 es tocc tadu nepirkssu !!!!

tad jau nopirkssu rimikkii par 40 ls DVD un pakkersu parveidotaju par 20ls- un kopeeja summa ir 60 ls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bet man to monitoru nevajag!!!!!!

Ideja !

Ja TV ir novietots tā ka priekšā sēdošie to nerdz, tad priekšā novieto portatīvo dvd ar monitoru un pie tā izejas pieslēdz TV, un visi skatās.

Ja kas ne tā ,neņemat galvā :)

Ir vienkaarshi jaatreneejas, Gati. saakumaa staavvietaa..nu taadaa paplataa, tad uz vientulja celja. Kaa tad ruudiitie miilnieki speej vienlaiciigi dariit TO un stuureet?!