Jump to content

Pirmo reizi Latvijā – Tehniskās apskates nakts


Āris Seisums
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Ceturtdien, 30. augustā no plkst. 20.00 līdz 2.00 naktī SIA „Auteko&Tuv” tehniskās apskates stacijā Rīgā, Antenas ielā 2 notiks Tehniskās apskates nakts ar devīzi „Mēs par drošu auto”.

ccs-1-0-41537700-1345799053_thumb.jpg
Pasākuma mērķis būs aktīvi popularizēt transportlīdzekļu vadītājiem ideju par tehniskās apskates nepieciešamību. Kā saka SIA „Auteko&Tuv”direktors Aivars Amoliņš: „Ar šo pasākumu mēs gribētu vēlreiz atgādināt mūsu uzņēmuma darbības vadmotīvu: uz kvalitatīvas tehniskās bāzes unmūsu darbinieku ilggadējās pieredzes pamata nodrošināt transportlīdzekļu, cilvēku un apkārtējās vides drošību. Šis drošības apliecinājums ir uzlīme jūsu transportlīdzekļa priekšējā stiklā.”

TEHNISKĀS APSKATES NAKTS piedāvās plašu pasākumu programmu automašīnu vadītājiem:

  • Apmeklētājiem pirmo reizi būs iespēja bez maksas veikt sava auto diagnostiku, lai pārbaudītu tā drošību un atbilstību tehniskās apskates normatīviem.
  • Ikviens interesents varēs izmēģināt savas personiskās iemaņas Drošas braukšanas skolas testos (testu nosaukumi – „Dzērāju brilles”, „Puķīte”, „Čūska”).
  • Īpašajā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) stendā autovadītāji „apgāžamajā mašīnā” varēs praksē pārliecināties, kāpēc jālieto drošības jostas, kāda ir sajūta uz jumta apkritušas automašīnas korpusā un kā no tās pareizi izkļūt.
  • Apmeklētājus ar moto trikiem priecēs Austrumeiropas Streetbike Freestyle čempions un daudzu citu titulu ieguvējs Jānis Rozītis tandēmā ar sievu Sandru Rozīti.

Visiem pasākuma apmeklētājiem līdz pat diviem naktī būs arī iespēja iziet sava auto tehnisko apskati ierastā kārtībā. Pasākuma laikā SIA „Auteko&TUV“ un CSDD eksperti atbildēs uz visiem interesentu jautājumiem saistībā ar auto drošību un tehnisko apskati.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

Tālrunis: 67025730

E-pasts: office@csdd.gov.lv

Twitter: @csdd_lv


Skatīt pilnu raksts

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...