Jump to content

Chrysler Concorde


kristapz
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki,

Mekleejot auto, shis modelis ir iekluvis apskataamo lokaa. Interesee padomi/pardomas/komentari/dajebkas par sho auto:

motora izvele - vai pietiek ar 2.7, vai tomer jaskataas 3.2 virzienaa;

braukshanas komforts;

skanjas izolaacija;

izturiiba;

benziina pateerinsh 2.7 un 3.2 motoriem;

Paldies jau ieprieksh,

Kristpas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

jaa un veel... es jau te palasiiju vecaas diskusijas par to, kapec amerikanju auto ir letaki, bet iisti taa arii nesapratu.

apskatot piedavajumus ieveroju ka Concorde vairumaa gadijuma maksaa diezgan leeti, kapeec taa? nepaarprast mani luudzu, es tikai veelos objektiivi zinaat, kapec tas taa ir, man nav sarkasma vai kaut kaa taada :) varbuut tas auto ir ar kaut kaadiem iedzimtiem defektiem jeb nepilniibaam utt utjp, par kuraam der zinaat?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

concorde, LHS, Intrepid, 300M ir faktiski viens un tas pats, tikai 300M, sakarā ar to, ka ir populārs ne tikai ASV, bet arī Eiropā, ir krietni dārgāks. Sīkāku infu par šiem visiem var iegūt palasot attiecīgos rakstus mūsu lapā.

Dodge Intrepid (1998 - 2003)

Chrysler 2.7 motors - mīti un realitāte

Chrysler 300M

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

gadi - '99,'00,'01...

rakstus izlasiiju, tehniski apmeeram skaidrs.

tad paliek jautajums - kaa ir ar braukshanas komfortu, cik labi normalaaa kaartiibaa piekare labi slaapee bedres utt? un kaa ir ar skanjas izolaaciju? arii shajaa kriteerijaa nav atskjiribas shiem visiem autinjiem? esmu pabraucis ar Intrepid, ljoti nepatika ienaakosho troksnju liimenis. Concordei tad sanaak ir taads pats? :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Intrepid pārstāv šīs grupas lētāko(prastāko) galu. Vislabāk aprīkots ir LHS. Ja ar ritošo viss ok, tad uz ceļa turas labi un salonā nav nekādu lieku trokšņu. Skaņas izolācija nav sliktāka kā 300M, tikai ērtības lielākas un arī bagāžnieks ir iespaidīgs - pat ja ieliek gāzes balonu, tad to pat nepamana.Reālāk var skatīt 99-00 gada auto ar 3.2, 3.4,3.5 litru motoriem - 2.7 tomēr pa švaku un patēriņa starpība ir tikai 1 litra robežās.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

01, gadu nevar nnemt - vajag sertifikatu EU- a tas ir uuuuuuuuuuuuuu!

par mottoru nu nekada gadiijumaa nennem 2.7 tas ir garam . visoptimalakais ka saka ir 3.4 vai 3.5 . SSie mottori ir elestiigaki.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

jaa, veel - daudz esmu dzirdeejis sliktas un ljoti sliktas atsauksmes par amerikaanju gaismaam. kaa ir shiem modeljiem?

vai apgaismojums ko dod sho modelju lampas, ir slikts? vai to var uzlabot, nomainot lampas pret savadakam?

vai shiis lampas ir piemeerotas xenon spuldzeem vai arii labak taadu kiimiju nemeeginaat?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu gaismas tiešām ir pasliktas, bet xenona likšana var neiziet TA. Un tomēr sava daļa sliktās redzamības problēmai ir jāuzveļ Latvijas nemarķētajiem ceļiem. Braucot tepat blakus pa Igauniju, ar šīm vājajām gaismām ceļš ir redzams ļoti labi.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu saveejam busam neko sliktu par gaismaam nevaru teikt - es pat teiktu ka baigi labas!

Intrepidam un ssis klases autiniem - ja gaismas ir vaja vieta , bet pareiz Dundurs teica - ja cells ir markkets tad vis ir ok!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

skaidrs.beediigi par gaismaam :(

nu ok. bet kaa tad paliek ar iespeejaam uzlabot? reku tepat kaukur sludinaajumaa izlasiju pie 300M, ka esot ielikti leecu lukturi. cik saprotu, tad kaut kaadi eiropieshu tie ir attieciigi ar labaakaam gaismaam? jeb es kljuudos? vai taads pats variants pastaav arii Concorde/LHS vai arii tie ir tiiri amerikaanji un nekaadi uzlabotie lukturi (eiropieshu vai kaukaa taa) nemaz netiek razhoti?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

hmm, nu TA nav probleema shajaa gadiijumaa, tb - iespeja neiziet TA neatbaida.

tuuninga leecas + dekoratiivais vaaks... kur var palasiit par shaada veida paarbuuvi? taas leecas tipa stiprinaas orig. lukturos? kas tas par dekoratiivo vaaku?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveiki! Tātad par Concordi. Piekrītu par motoriem - 2,7 nāv pareizā izvēle - tāpēc mašīnas ar šiem motoriem ir krietni lētākas. Labākas ir mašīnas ar 3,2 motoriem un arī to cena ir atkarībā no aprīkojuma. Vislabāk būtu LXi Concorde, jo tai ir "ādas" salons, lietie diski R16, klomatkontrole (parastā versijā tikai kondicionieris). Vēl opcijas ir elektriskā lūka. Tas gan ir gaumes jautājums, bet jāpievērš uzmanība salona krāsai - ir melna ar pelēku, smilšu krāsas, LHS vēl ir redzētas smilšu krāsa ar baltu un vēl melnu viduskonsoli. 2000. gada Concordei mainās instrumentu panelis.

Vēl jāpiezīmē, ka ir divu veidu Concorde salona risināji - ir 5 vietīga ar stacionāru roku balstu pa vidu un ātrumpārslēdzēju kur tas ir pierasts eiropiešiem, un 6 vietīga ar paceļamu roku balstu tā ka veidojas trešā sēdvieta priekšējā rindā ar visām jostām utt un ātrumpārslēdzēju pie stūres kā riktīgam amerikānim.

Benzīna patēriņš ir ļoti pieņemams - šosejā tas ir 6-7 litri, man vidējais patēriņš pēdējos trīs mēnešos ir 10,2 - 10,4 robežās.

Vispār ļoti ērta un eleganta mašīna. Ja vēl kādi jautājumi - dod ziņu!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveiki! Tātad par Concordi. Piekrītu par motoriem - 2,7 nāv pareizā izvēle - tāpēc mašīnas ar šiem motoriem ir krietni lētākas. Labākas ir mašīnas ar 3,2 motoriem un arī to cena ir atkarībā no aprīkojuma. Vislabāk būtu LXi Concorde, jo tai ir "ādas" salons, lietie diski R16, klomatkontrole (parastā versijā tikai kondicionieris). Vēl opcijas ir elektriskā lūka. Tas gan ir gaumes jautājums, bet jāpievērš uzmanība salona krāsai - ir melna ar pelēku, smilšu krāsas, LHS vēl ir redzētas smilšu krāsa ar baltu un vēl melnu viduskonsoli. 2000. gada Concordei mainās instrumentu panelis.

Vēl jāpiezīmē, ka ir divu veidu Concorde salona risināji - ir 5 vietīga ar stacionāru roku balstu pa vidu un ātrumpārslēdzēju kur tas ir pierasts eiropiešiem, un 6 vietīga ar paceļamu roku balstu tā ka veidojas trešā sēdvieta priekšējā rindā ar visām jostām utt un ātrumpārslēdzēju pie stūres kā riktīgam amerikānim.

Benzīna patēriņš ir ļoti pieņemams - šosejā tas ir 6-7 litri, man vidējais patēriņš pēdējos trīs mēnešos ir 10,2 - 10,4 robežās.

Vispār ļoti ērta un eleganta mašīna. Ja vēl kādi jautājumi - dod ziņu!

6-7litri?!?!? Kaut kā neticas, arī rūpnīcas dati neko tādu neuzrāda.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...