Jump to content

Logu Tīrītāji Gļuko.

ELVX
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Nesen interesanta lieta parādījās - logu tīrītāji ieslēdzas paši no sevis. Logu tīrītāju slēdzis ir izslēgtā pozīcijā, bet logu tīrītāji strādā. Nevaru arī noķert nekādas saistības - strādā gan pilnīgi sausā laikā, gan arī lietainā. Strādā braucot lēnām pa pilsētu, stāvot uz vietas, braucot pa šoseju - īsāk sakot, nevaru nekādas sakarības uzķert. Vienīgais glābiņš ir izņemt drošinātājus.

Biju Atlas motorā, elektriķis visu bija izjaucis, iztīrījis, bet tā arī vainu neatrada - slēdzis ir vesels, mitrums nekur iekšā nav, visi kontakti tīri...

Varbūt kādam ir gadījies šāds "gļuks"...? Labprāt uzklausīšu idejas un ieteikumus.

Paldies.

Sorry, aizmirsu piebilst, ka mašīna ir cadillac CTS, 2004. gads, 3,6 dzinējs.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Problēma izplatīta. Tauta aiz ūdeņiem stāsta, ka pie vainas tīrītāju motors, ko nomainot problēma tiek atrisināta. Te par to pašu spriež: http://www.cadillacforums.com/forums/cadillac-cts-first-generation-forum-2003/195546-wiper-motor-has-own-mind-2004-a.html

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies.

Palasīju - tieši tas, kas notiek man.

Man gan uzreiz ķecerīga doma ienāca prātā - varbūt pamēģināt izjaukt to motoru pašam. Nekam sarežģītam jau tur nebūtu jābūt... Plus, ja šamais tāpat beigts...:)

Bet, Āri, liels paldies par info. Kārtējie izdevumi priekšā...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tajā Cadillac forumā viņi runā, ka ebayjā var atrast restaurētos.

Es pirmdien pameklēšu gan ebajā, gan arī pa veikaliem. Neatceros, kas, bet man līdzīgā veidā sūkni dzesēšanas sistēmai atveda arī restaurēto.

Iedošu darbā elektriķim, lai izjauc. Es ceru, ka sataisīs. Kas ta tur var būt beigts...? Sliktākā gadījumā tinums, kuru Watā var atjaunot...:)

Trakākais, ka trešdien TA jāiet.... Nez, ar nestrādājošiem logu tīrītājiem sanāks...?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 nedēļām...

Nu tā, Dāmas un Kungi,

Mazliet padalīšos, kā viss beidzās.

Kā jau visi pamanīja, pirmajā acumirklī reālākais variants bija nomainīt motoru (patiesībā tas ir detaļu mezgls, kas sastāv no elektromotora, reduktora un nelielas elektronikas). Tas bija ilgais un dārgais variants.

Ienāca man prātā domā, jāiedod darbā elektroniķim paķimerēties. Un te veiksmes moments - viņam ir paziņa, kas esot kādreiz krāmējies ar amerikāņu mašīnu elektroniku un, laimīgas sagadīšanās pēc, viņš kā reizi ir Latvijā. Vopšem paņēma viņš manu beigto detaļu un jau vakarā bija "izzvanījis" ķēdi atradis mazo knibuli, kas bija nosvilis. Pēc divām dienām logu tīrītāji atkal normāli strādāja. Un šis darbiņš man izmaksāja Ls 15.

Esmu priecīgs, jo beidzot ir atkal ienācies elektroniķis, kas reāli strādā. Detaļu pret jaunu nomainīt var katrs. Beigto detaļu sataisīt var tikai spečuks:) Un, ja kāds te Valmieras pusē cīnās ar līdzīgām probzām, labprāt padalīšos ar kontaktinfo (iepriekš saskaņojot ar šī stāsta galveno varoni).

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 nedēļām...

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...