Jump to content

American Spirit 2012 – Cadillac – 110 gadi


Dainite
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

ccs-1-0-07932500-1340311449_thumb.jpg
“American Spirit” ir Lietuvas lielākais amerikāņu auto pasākums, kas šogad svin savu piekto gadskārtu un tāpēc norisināsies savādāk, kā citus gadus. Tas šogad būs ne tikai auto salidojums, bet arī orientēšanās rallijs, unikālu automašīnu un motociklu izstāde, riepu dedzināšanas un slaloma sacensības, motociklu “stunt riding” šovs un daudz kas cits.

Pasākums notiks Palangā 10.–12. augustā un tā galvenā tēma būs Cadillac – 110. Visi Cadillac īpašnieki būs īpaši gaidīti un dažādas īpašas balvas un nominācijas saņems tieši šie auto.

Piektdien 10. augustā notiks orientēšanās rallijs. Trase būs vismaz 100 km gara un tā būs jāveic pēc izdrukātas leģendas. Rallijs būs īpaši piemērots un drošs vēsturiskajiem spēkratiem – galvenais būs precizitāte, nevis ātrums.

Vislielākā uzmanība būs pievērsta konkursam „Labākais no labākajiem”. Jau iepriekš būs iespējams reģistrēt savu auto īpašai izstādes zonai. Izstādes dienā, sestdien, 11. augustā to vērtēs īpaša žūrija.

Ikvienam dalībniekam būs iespēja satiks jau sen pazīstamus draugus un atrast jaunus īpašajā dalībnieku nometnē “Friends Village”, kur notiks iesildīšanās ballīte, kā arī noslēguma pasākums.

Amerikāņu auto klubs, kā jau ierasts plāno doties uz šo pasākumu.

Sīkāka informācija sekos.


Skatīt pilnu raksts

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...