Jump to content

Pasaku Rallijs 4


voyagerclub
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Mēs katrs esam dzirdējuši par dažādu veidu rallijiem — ir ralliji, kas domāti bērniem, citi — sievietēm, citi — vīriešiem, bet, vai esiet dzirdējuši par ralliju visai ģimenei? Tieši tādu jums ir sarūpējis Voyagerclub! Šis rallijs ir īpašs ar saviem tēliem, kas jūs sagaidīs katrā kontrolpunktā (pirātu kuģis, sivēnu dzimta, Šreks ar princesi, Karlsons u.c.), kuri liks Jums izpildīt oriģinālus un nekur neredzētus uzdevumus, kuros bez mazajiem tikt galā nebūs tik viegli. Rallijs pats ir kā viena liela pasaka — ar saviem tēliem un piedzīvojumiem. Arī pats starts ir ārkārtīgi pasakainā vietā — Mežotnes pilī, kur pirms starta būs iespēja iemalkot kafiju un mazos rallistus sagaidīs zirdziņi Vega un Honga, kas izvizinās uz savas muguras. Protams, ka startā jautrību sagādās mūsu slavenais Discobusiņš ar karsējmeitenēm.

Ņemot vērā mūsu degvielas cenas, pasaku rallija maršruts būs īsāks, bet, lai būtu jautrāk, maršruta vidusposmā būs iekļauta ēdināšana, kur atkal Jūs sagaidīs Discobusiņš un jautrās pavārītes. Arī finišs ir iespaidīgā vietā — a/k „Turbas”, kur, pārbraucot pār pasaku tiltiņu, tiks piefiksēts jūsu laiks. Pēc rallija nekas vēl nebūs galā — pasaka turpināsies, tāpēc līdzi paņemiet savu vakara groziņu, lai varētu līdz rezultātu apkopošanai un apbalvošanai uzcept kādu gaļiņu.

Protams, ka apbalvošana ir pati vakara kulminācija, kur apbalvos katru rallija ekipāžu un pasaku varoņu labāko komandu, kā arī krāšņāko dalībnieku komandu. Balvu fonds sadarbībā ar mūsu partneriem ir iespaidīgs, bet intrigai neko vairāk neatklāšu. Šis viss mūsu jampadracis tiks iemūžināts DVD, ko agri no rīta varēsiet iegādāties. Cerams, ka laika apstākļi būs mums labvēlīgi, jo teltsvietas jau ir apmaksātas, bet, ja kāds vēlas komfortu, ir iespēja rezervēt numuriņu piesakoties laicīgi — http://www.turbas.lv. Mūsu tusiņš turpināsies līdz pat pēdējo spēku izsīkumam.

Rallijs norisināsies 2012. gada 19. maijā.

Būsiet gaidīti ar jebkuru auto mašīnīti, kurai atļauts pārvietoties pa koplietošanas ceļiem.

Sīkāka informācija: http://www.pasakurallijs.lv

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...