Jump to content

stratus


norcis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Jautājums sekojošs! Vai ir iespēja atsevišķi nopirkt stūres pastiprinātāja sūkņa siksnas skriemeli,vai jāmeklē kopā ar visu sūkni? Viņš ir diezgan nodilis un lēnām braucot siksna izbuksē un tajā brīdī grūti griežas stūre!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 nedēļām...

Sveiki.

Kaa ir Stratusam ar akumulatora izmeriem,jebkurss akumulators nezvaj deres? Un kaa ir ar to nomainu,janem priekssejais sofera puses rats nost,lai nomainitu? Un kaa ar akumulatora uzladessanu,var nenemt vinu araa,ladetaju likt motortelpa,pie sarkana +vada,un melna-? Un kas varetu but pa problemam,ka stavot ladee aara,nakti pastav,nakamaja rita palaist nevar,radio ir orginalais,bet visu laiku vinam deg paneliti gaisma,vaitad taa varetu izsukt tukssu akumulatoru? Diemzel nav testera ar ko parbaudit,ir taa,ka kautkas akumulatora vel ir,gaismas var ieslegt,bet startessanas bridi,starteri nepagriez,tatad vainu nepietiek strava,vai ari startessanas bridi pazud kontakts vados? Kuriem vadiem butu jaiziet cauri,un japarbauda kontakti? 98G 2.5 Stratus.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Par to kaa mainiit akji - Youtube ir gana daudz pietiekami skaidri saprotamu video. Kaadu akji - tur nu vai nu veikals vai http://www.varta-automotive.com/index.p ... =en&range= var liidzeet.

Pie apraxtiitaas starteehsnas probleemas pie vainas varbuut arii vienkaarshi slikts akja klemju kontakts. Jo iipashi, ja ir ielikts standarta akjis ar paarejaam un orginalajaam klemmem.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 1 mēneša...
Sveicināti! Vai kāds nevar pateikt,kādas firmas cd čeindžers ir saderīgs ar orģinālo chrysler kasešu maģi no 95.gada stratusa?

Varu kļūdīties, bet vai tik nebūs atbilstošs Chrysler čeindžeris jāmeklē. Citus čeindzerus noteikti var pielikt, bet tad jāpērk adapters, kas bieži vien maksā 1/2 no paša čeindžera cenas.

Un meklēšanu protams vislabāk sākt ar ebay.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 gadiem...

Sveiki, mana ir radusies sada problema, kad ara ir mitrs laiks vai list, nevaru auto pielais, kad labu laiku paspidzina un griez starteri tad citreiz sanak, kad ir sauss laiks vai minusi ara ta var pielaist bez problemam. kads ir saskaries ar sadu problemu, kadi varianti?? Paldies jau ieprieks... auto Stratus 99g 2.5l 6v LX.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Aizdedzes spoles skaties. Ļoti iespējams, ka plaisa korpusā (neredzama, protams).

Kad būs sauss, pamēģini samitrināt spoles un tad pielaist, aukstu, protams.

Labāk jau aukstu pieslēgt pie kompja.

  • Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

ok, paldies par info, laikam sakuma aukstu pie kompja slegs lai ir skaidrs uzreiz..

Ir radusies veel viena problema, lieta sekojosa bija beigusies degviela, ieleju un vairs nesuc augsa, pirmstam mainits suknis bija, nojaucu baku un secinaju ka tagad suknis ir spejigs uzsukt tikkai tad jau baka ir lidz pusei, cik sapratu tad vaina ir taja suknja uzkrasanas trauka jo suknis strada ideali. p.s. nau orginalais suknis, bet no cita amerikani ielikts, suknim atskiras tikkai uzkrasanas trauks.. kadam ir kads variants ka to noverst, lai suknis uzsuc kad apaksejais filtrs ir degviela.. paldies jau ieprieks..

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...