Jump to content

Aizsalst apsilde


Juris07
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki,

LHS 99, pie šīs nedēļas mīnusiem aizsalst (nezinu kā pareizi nosaukt, bet vienkārši sakot nepūš salonā ne aukstu, ne karstu gaisu), tādēļ no rītiem nav iespējams kaut kur nokļūt bez logu atsaldēšanas no ārpuses ar siltu ūdeni. Kad esi nokļuvis galamērķī, pēc kāda laika atlaiž un viss normāli. Jautājums, kā un vai ir iespējams paātrināt (pieļauju kaut kāda ventilotora/motora) atsalšanu? Ar siltu ūdeni, līdzekli vai tamlīdzīgi.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu sākam ar to, ja tev ir klimatkontrole, tad kamēr antifrizs neuzsilst līdz noteiktai temp nekas netiks pūsts, bet klimas panelī deg DELAY ar laiku cik atlicis līdz uzsilšanai. Pārslēdzot uz manuālo kontroli sāks pūst arī aukstu gaisu, kas nebūt nepaātrina atsalšanu.

Var mēģināt no motortelpas iekšpuses radiatoram priekšā pielikt kādu kartonu, kas aizkavētu motora atdzišanu.

Tāpat varētu būt arī būt beigts termostats.

Logam nekādā gadījumā nevajag liet karstu ūdeni virsū - var ieplaisāt... Šim nolūkam ir visādi de-iceri, kas atkausē ledu uz loga...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies, bet problēma jau ir tāda, ka pat aukstu gaisu nepūš. Auto kādu stundu pabraukā un tikai tad sāk strādāt - uzreiz auksts un silts. Sajūta tāda, ka kāds motoriņš, ventilators aizsalst un atnāk vaļā tikai tad, kad motora telpa jau ir maksimāli uzsilusi un atkausējusi iepriekš minēto ierīci. Vai to de-iceri var lietot arī iekšpusē?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...