Jump to content

Dodge Durnago '98 apgriezienu problēma

TheLacis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki. Sen neesmu šeit rakstījis jo mans Dodge lido IDEĀLI, bet nu visiem reiz spārni piekūst. Problēma ir ar motora apgriezieniem, konkrētāk, ir tā, ka piešķiļ un pēc neilga laika apgreizieni nokrīt uz 100-200rpm, gaismas paliek tumšas un auto itkā slāpst. Kad atkal dodu grīdā, viņš turpina slāpt, tad ja papumē gāzes pedāli, ir šāvieni cilindros un atkal aiziet, bet kad apstājās pie krusta, viss sākas no jauna.

Kur varētu būt problēma?

Esmu jau nomainījis:

1)Svečvadus

2)Sveces

3)Indukcijas spoli

4)Pārbaudījis sadalītāju.

Interesējos Autoplusā, tur džeks teica lai es pārbaudu MAP sensora vakum pievadi. Kas tas ir un kur to meklēt?. Vēl šamējais teica lai es pārbaudu TPS. Kas ir TPS? Tā itkā esot kautkāds potenciometrs pie gāzes trosēm motora virspusē, kaut kāda skala kautkur tur skrienot... Esmu diezgan dumjš, bet gribu mācīties pats savu auto sataisīt.

Draugs savukārt vainu noveļ uz tukšgaitas apgreizienu vārstu, bet man nu liekas ka tas pie vianas, jo ja norauj štepseli, tad tik un tā krīt apgreizieni. UN šis vārsts, pēc savas būtības, neļauj krist zemāk par 700 rpn... Vēl draugs saka ka benzīna filtrs, bet ideistiski, ja ir ciet filtrs, tad jau jaudai jāpazūd dodot ručkā, nevis stāvot uz vietas...

Vai kāds no Jums ir kautreizi saskāries ar šādu problēmu kā man?

P.S.DODGE - Deam Old Dirty Gas Eater, but Im still LOVIN it :)

Ar cieņu

M.Štreihfelds

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

P.s. Gaisa filtrs ok?

Gaisa filtrs OK. PAr to bāku, tas jāpamēģina. Moška ddegvielas filtrs ciet?

Vēlviens itkā novērojums, biju atvienojis, savienojis visas vakum trubinas pie kolektora, visus kontaktinus, un itkā aizgāja. Pēc tam ietesu asā bedrē ar ūdeni, maģis izrubījās uz pāris sekondēm (nekad tā nebija bijs ar Alpine) un gļuks sākās no jauna.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...