Jump to content
Smic

Chrysler Sebring 2.7

Recommended Posts

Smic

Vai Chrysler Sebring ~ (2001-2004) izmantotais 2.7 motors ir tas pats shvakaas konstrukcijas, ko izmanto Chrysle 300M, Intrepid & Concorde vai tomeer cits ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ric

Sveiciens Kluba biedriem. Esmu kļuvis par 2006 gada Chrysler Sebring 2.7L sedana lietotāju (restaila modelis 2003-2006.g.). Palietojot kādu laiku, jau urda vairāki jautājumi par šī aparāta "apgreidu":

1) Gaisma tumšajos slapjajos vakaros un naktīs nekāda(, līdz ar to meklēju risinājumus, ksenons atkrīt, bet ...- Kāda iespēja ielikt šajā autiņā, bez īpašas pārbūves kupejas linzētos lukturus, kā šos http://www.slickcar.com/details/63001-projector-headlights.asp

2) Spidometra apgaismojums nav regulējams un spīd ar spilgti baltu diodes gaismu, naktīs spiež ārā acis:( Vai ir iespēja uztaisīt kādu regulāciju?  Vai tomēr pameklēt šrotā citu spidometru ar zaļo izgaismojumu (kā 300M)? Vai spidometra paneļa kontakti visiem Sebringiem tai skaitā coupe ir vienādi?

3) mantojumā no 300M ir palikuši sēdekļi ar atmiņu. Vai, izmantojot to kā donoru, ir iespēja uztaisīt Sebringa esošo (ar elektro regulāciju) vadītāja sēdekli par sēdekli ar atmiņu? Padalieties pieredzē.

Jau iepriekš visiem paldies.

P.S. atvainojos, ka pacēlu vecu postu, bet pēc nosaukuma domāju atbilstošākais, kurā apspriest konkrēto autiņu)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
V8

Komentāri pa punktiem

1) ja tev ir eiropas versija, tad nevarēsi iziet apskati, ja naebūs eiropas tipa marķējums - ar amerikāņu DOT neies cauri. Arī tajā saitē norādītie lukturi nekas daudz labāks nav. Drīzāk draudzēties ar kādu stiklašķieras meistaru un uztaisīt tjūnētu priekšu, kur lukturi sastāvētu no vairākiem Hella vai Boshc lēcu lukturiem. 

 

2) par spidometru es brīnos - aizdomas, ka zaļā gaisma ir bijusi, bet kā jau šim bieži gadās, nomirst plate un tad dažādos veidos tiek likti visādi papildus apgaismojumi - pats esmu taisījis...

To var redzēt tikai izņemot paneli. Štekeri pa gadiem atšķiras, Arī benzīnam un dīzelim. dažiem panelis ir saistīts ar imobilaizeri....kā šim konkrēti - nezinu.

 

3) Par šo joku jādomā - kur ir atmiņas bloks, vai to var sasiet? Daudziem vēl tas bija saistīts ar oriģinālo signalizāciju, kad varēja saprogrammēt katrai pultij savu sēdekļa pozīciju - sev vienu, sievai citu. Kurš pirmais atslēdz, tā sēdeklis pielāgojas. Nav jau BMW, kam viss ir sēdeklī un pie kopējās sistēmas tikai pluss un mīnuss pieslēgts.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ric

Paldies par atsaucību, ir viela pārdomām..

Ar gaismām skaidrs, jāmeklē meistars, kad nobriedīšu šadai pārbūvei..

Spidometrs neizskatās, ka būtu pārtaisīts, atšķiras vizuāli no 300m. Šis kā "Nabagais radinieks" arī balts ar lieliem rimbuļiem, tikai apgaismojums no divām spilgtām diodēm augšā un bez regulācijas. Būs brīvāks brīdis izvilkšu, paskatīšos štekeri to, kas lācītim vēderā, izlikšu foto;) Pagaidām pievienoju to, kā izskatās, kad priekšā piemestas pāris biroja mapītes)) (foto taisīju apdrošinātājam)

Pievienoju arī 300m sēdekļa apakšas foto, iespējams tajā arī ir atmiņas bloks, tik vai to varēs piedabūt strādāt pārī  ar Sebringu? Ir idejas?

Kopumā ņemot, būs man vaļasprieks brīvajos brīžos;)

image-0-02-05-eecc006a9b5f99ce326f9bfeb0dd60d385e5f3f49819179f9f254e0c00d09c13-V.jpg

image-0-02-05-fddcea87e6235c71842a17445b9b8dbfb927f51ee893ead25da0e0c27ccffb10-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ric

Spido nevaru pašlaik pievienot(

Share this post


Link to post
Share on other sites
V8

2 diodes? nu tad tur ir jau viss sadarīts. parasti tasiju ar LED lentu, pussimts uzbumiem uz katru diodīti un pievienoju pie pulksteņa spuldzītes - LED lentas spilgtums regulējās diezgan labi.

Oriģināli nāk balta luminiscējoša plēve, kura vadās ar čipu uz paneļa plates....neko nevar izdarīt, kā tikai plates maiņa - +/- 500 eur jauns

ja paveicās dabūt precīzu kopiju, kas strādā, tad ir ok...LV nevienam nav izdevies reanimēt oriģinālo apgaismojumu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ric

Tātad, ja kādam interesē.. Cienījamam V8 bija taisnība, spidometru kāds bija taisījis pirms manis līdz ar to tas bija palicis bez regulācijas. Kādu brīdi meklēju šrotos, ejošu, bet beigās nospļāvos...Ļoti ar pārbūvi nenoņēmos, izņēmu tās spilgtās gaismas nost, pie tiem pašīem vadiem, kas bija izvilkti to barošanai caur reostatu pieslēdzu sešas zaļas krāsas diodes pa perimetru un "VUALA", ir man maigi zaļš apgaismojums vakaros, kuru varu regulēt un izslēgt;)

Vēl cīnos ar kārdinājumu uztaisīt vadītāja sēdekli ar pozīciju atmiņu, bet tur cik saprotu viss nav tik vienkārši:( Vajag shēmu, kur un kā jāpievieno sēdekļu atmiņas bloks (foto augstāk) un to vēl pie Body komfrta bloka jāpieprogrammē.. Varbūt man ir neprecīza infa, bet sarežģīti manām roķelēm))

P.S. Atkal pielikums nepievienojas..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Āris Seisums
pirms 46 minūtēm, Ric saka:

P.S. Atkal pielikums nepievienojas..

Pārsniegts limits. Pievienot var tikai 500kb kopā. Liec bildes kādā no failu glabāšanas vietnēm un postē linkus uz tiem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...