Jump to content

Pontiac Grand Am aizdedzes atslēgas

grand
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labrīt. Pirms pāris dienām iegādājos Pontiac Grand Am Se 2000.gada. Automašīnai nozaudēta oriģinālā signalizācijas pults un aizdedzes otrā atslēga. Mani interesētu vai iespējams atjaunot pulti un dublikātu aizdedzes atslēgai. Atslēgā ir imobilaizers ?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

hm ... nu laikam jau nevienam te nebūs liela pieredze ar konkrēto Pontiac.

Riepu parametrus GM parasti ielīmēja vadītāja durvīs protams ja nav noplēsts, kaut gan Pontiac varbūt ar kur citur. Citu infu var palasīt te: http://consumerguideauto.howstuffworks. ... d-am-6.htm

Par pulti un atslēgu jārok dziļāk, Cadim pieprogrammēt otro pulti nebij problēmas, tiesa gan man vismaz viena orģinālā bij, atslēgu otru ar uztaisīju, nopirku attiecīgo matricu eBay un pievīlēj tepat LV, bet tas gan jāskatās kas konkrētam auto tai atslēgā paslēpts, vai rezistors vai tomēr kas cits ...

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Parasti te bieži iegriezos, pašreiz baigi daudz darba un vienkārši nav laika un tici man vakarā uz kompi virsū skatīties negribas ...

Kā jau teicu - droš vie nav bijusi darīšana ar konkrēto modeli, īstenībā man ar nē, ar veco modeli jā bet šis nav nācis priekšā ...

Par riepām - nu nezinu kas tur sānāks ja neliksi pareizo izmēru, un 225 īstenībā nav nemaz tik plats, Man eldo ar ir 225/60 16R ir nācies pabrauk pa ziemu ar (apstākļu spiests) iet kā zvērs. A tie diski Tev dzelezs, vai lietie, domāju ka čibu parametri ir Lietajiem, un vai tad tam vispār ir dzelezs diski - kkā neticas ka tie ir orģināli. Par eļlu daudz nepateikšu - parasti skatos lai būtu 5w30 un viss, nav pa rokai bildes tad uzrakstītu kādu savam zvēram leju - no galvas neatceros

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

vēl o gribēju piebilst ...

ja esi nobriedis ilg un dikt izbaudīt amerikāņu komfortu :) nu noziedo pārdesmit USD un nopērc CHILTON manuāli savam auto - toč pa skādi nebūs, nezinu kur un kā pirki, bet man pieredze ir tāda ka labi auto lielākoties nonāks lv papriekš viskkaukādu pajoļu rokās kas visu nodzen sajāj un tad pasnedz kā orģinālu ja paC par auto neko nezini ... tas par taviem bleķa diskiem ... sorre nevaru atrast ka tādi būtu bijuši ja vien naF EU variants ... tad sorre - no comments

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

vēl o gribēju piebilst ...

ja esi nobriedis ilg un dikt izbaudīt amerikāņu komfortu :) nu noziedo pārdesmit USD un nopērc CHILTON manuāli savam auto - toč pa skādi nebūs, nezinu kur un kā pirki, bet man pieredze ir tāda ka labi auto lielākoties nonāks lv papriekš viskkaukādu pajoļu rokās kas visu nodzen sajāj un tad pasnedz kā orģinālu ja paC par auto neko nezini ... tas par taviem bleķa diskiem ... sorre nevaru atrast ka tādi būtu bijuši ja vien naF EU variants ... tad sorre - no comments

Nu jau jau ar internetu nav uz JUUS, tad manuaaljus var atgrast taapat - neko nemaksaajot ... :)

P.S. Un Manuaaljos arii buus i par riepu/disku izmeeriem im par pareizajiem shkjidrumiem ko auto liet (tie, ko paredzeejis razhotaajs)

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Automašīnai ir oriģinālie metāla diski un uz tiem plastmasas skrūvējamas uzlikas. Auto uz Latviju atceļojis no Amerikas un Goldauto.lv to iegādāja par 4000EUR,nedaudz pabrauca un tad trīs gadus netika lietots,līdz nokļuva pie manis. Kādu laiku tirgojās sludinājumos par 800Ls Kuldīgas rajonā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...