Jump to content

Ford bronco '93 motora diagnostika


tautudels
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labdien visi,

Kur var uztaisīt normālu dzinēja diagnostiku Rīgā?

Problēma tāda, ka iedarbinot nestrādā visi cilindri kad auksts..knapi vispār brauc uz priekšu, pēc 1min kad mazliet uzsilst viss notiek un ir ok un strādā labi!

Ir aizdomas par pārak augstu patēriņu.

motors 5.8 V8 351Windsor

ieteikumi?

p.s. sveces mainītas

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

ar UN MIL lampiņu ja pareizi saprotu viss kārtibā.. nekas nedeg..

uz valmieru nebraucu, bet varu aizbraukt, jautajums vai ir jēga ja motors būs silts? jo kamēr šamais silts viss ir strādā perfekti..

šitiem dzinējiem par to patēriņu fig sapratīsi..

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

:) hm labi ka tikai rausta plecus :), es profesionāli ar auto nenodarbojos - tas man vairāk kā hobijs, bet nu ir gadījies vienu otru brīnumu redzēt, un kad īpašniekam parāda kas kā darīts - galvu saķer, diemžel bet fakC. Labi ne par to ir stāsts.

Nu īstenībā bez auto redzēšanas daudz neko nepateikšu. Pirmkārt tā problēma bija jau pirms to sveču maiņas ? Otrkārt jebkurā gadījumā es sāktu apmēram tā , pirmais jau pārietu pāri tām nelaimīgām svecēm jo ar eiropas šķupiem ļoti bieži nenoliek atstarpi kā vajaga jo piemeklēt US nav iespējam un vispār sveces var šo to pastāstit kā motors jūtas, tālāk pārbaudītu sadalītāju vāku rotoru utt (tavējam liekas tāds ir), hm svečvadus var pamēģināt sapūst ar silikonu - kādu brīdi palīdz, bet īsti neticu ka tur vaina. nu tālāk der protams paskatīt visas vakum trubas un tad jāskatās tukšgaitās vārsts, TP sensors utt viss kas saistīts ar ieplūdes gaisu, plus varbūt der pamērīt degvelas spiedienu - palasīju bik alldata par FB 93 5.8 aukstam motoram tādu efektu var izsaukt liess degmaisījums, īstenībā jebkurā gadījumā degmaisījums nav pareizās attiecībā ja tā nav aizdedzes vaina, bet nu ja būtu pārliets - drošvie smirdētu kā benzīnmuca . Diemžēl jau kuro reizi arī Alldatā Ford ir paskopi aprakstīts - tā kā derētu manuālis tipa no Chilton manuprāt labāks par citu izdevniecību grāmatām. Nu un beigās pat pussprāguse zonde var uztaisīt problēmas jo sevišķi ja ir mainītas un liktas tā saucamās universālās, no pieredze kādu pusgadu varbūt novelk ...

Tās manas pārdomas par dzīvi tā teikt :) Žēl ka tik tālu esi. jo nu paC saproti to noķert domāju nav ne stundas ne vienas dienas pasākums .

PM iemetu savu T un email ja kas zvani vai raksti droši

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 4 mēnešiem...

Paliga vajadziga neliela informacija, bet svariga...

lieku kopa savam 5.0 bronco dzineju kopā pec lielās nelaimes :( un man zinamajos servisos baidas teikt jo varot kļudities par skruvju pievilkšanas spekiem , jo amišiem varetu būt citi...veletos pareizi saskruvet kag pamtnieku skruves, gan klaņu skruves , galvas un ar cik video noskatijos varstu skruvēm ar esot savs speks , ja nav žel šadas info iedodiet ziņu

nelaime bij tāda ...

kosiju uz to ka gazi ieliku , vec dzinejs , un tad nu izsvila virzulis, bet labs virs mani nomierinaja un viņam 100% piekritu , jobcik gredzeni sagriežušies uz vienu pusi un virzulim ir čau !

Taka pasutiju visu pats caur ebay, cipars bij labs tad nolemu visu salikt jaunu , bet atduros pret pievilkšanas spekiem .

lai ar citreiz ir papiriši lidz cik stiri ir javelk, ielidišu maisiņa paluret...

paldies par info ja būs...

visu cieņu !!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...