Jump to content

Kur meklēt lietotas rezerves daļas amerikāņiem?

gitarists
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Savam 2001g. Durango meklēju priekšējo bamperi. Gribētos jaunu, bet cena ir diezgan sālīta, labāk lietotu.

ss.lv nav nevienam. Piezvanīju dažiem zināmiem šrotiem, arī nekā. Izskatās ka pie mums ir diezgan patukšs tagad...

Kur varētu būt kāda specializēta "amerikāņu" izjaukšana?

Varbūt Lietuvā vai Igaunijā ir labak ar tām lietām?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 10 mēnešiem...

Pameklē leišu lapās, piem PLIUS.LT. Bija liepājnieku firmiņa, kurai ir regulārs transports no leišiem un arī uz Rīgu. Nebija pārāk sālīti un kā regulāru klientu braļukas viņus neapčakarēja.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Varbūt ir kāda precīzāka adrese vai Tel. Nr. vietai blakus SKY?

Vienkaarshi pie Krasta Viadas iegriezhot jaabrauc nevis Viadaa bet mazdrusku pa labi. Celjsh tieshi shrotaa ievediies.

• Upvote 2
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 gada...

Varu pateikt, kur labāk nemeklēt lietotas daļas amerikāņiem.

Un tas būtu- Rīgā, Madonas ielā 28 Purčikā netālu no Minskas, esesā pie sludinājuma telefona numurs 2660674.

man aizmugures piedziņas safari noķīlējās priekšējais gultnis un sačakarēja bremžu diskam gultņa sēžas vietu. par cik otrs auto uz klučiem un ar šo jābrauc ikdienā, vakar steidzīgi no paša rīta meklēju jaunu. Kamēr autobodes vēl nestrādā apskatīju sludinājumus sslv-  bija divi sludinājumi, kur tirgo detaļas no astro. sazvanījos, apstāstiju probl;emu, ka ar gultņa ārtējo čaulu esmu savējo disku sačakarējis, ka disks nepieciešams aizmugures piedziņas mašīnai un vecis skarbā balsī atbildēja, ka varot man notirgot lietotu bremžu disku par desmit latiem. Ievērojot to, ka vienā internetveikalā biju redzējis jaunu pa 48, nopriecājos un vienojāmies, ka es pēc darba ap pieciem piebraukšu. Līdz ar to vairāk nekur un nevienam nezvanīju un nemeklējos. Piecos ierodos Madonas ielā 28 un zvanu skarbajam. tas atbild, ka pie vārtiem pienāks strādnieks- ja ir noņemts dabūšot uzreiz, ja nav, tad būšot jāpagaida. Nu ok. Pienāca strādnieks (domājams, ka profesionālis), aizgāja skatīties un paziņoja, ka noņemts nav, tā kā būšot jāpagaida. Tad nu džeks ņēma nost ratu (pieci uzgriežņi), suportu (divas skrūves), skrūvēja vaļā stupicas uzgriezni un ņēma nost disku (te smiesieties) veselu stundu. Man (neprofesionālim) tas bija paņēmis minūtes piecpadsmit. Tad nu strādnieks pabrīnijās, ka diskā gultņi ir iekšā, sazvanijās ar savu bosu,- tjipa ja ar gultņiem, tad dārgāk. Saku man gultņi nav vajadzīgi, jo tos esmu jau nopircis, vienojamies, ka strādnieks gultņus izsitīs un gaidu vēl 15 minūtes. Tad pie apvāršņa parādās skarbs vecis, kas tuvojās domīgi ēzdams saldējumu "pols" un ienirst pagalmā. Pēc vēl piecpadsmit minūtēm pa vārtiņiem iznāk skarbais, aiz viņa strādnieks ar disku. Tad nu skarbais paziņo, ka disks maksās 35 latus. Uz iebildi, ka mēs bijām vienojušies par desmit, skarbais autoritatīvi paziņo, ka jauns tāds maksājos vismaz 80 latus, ka arī štatos tie esot dārgi ne mazāk  kā 80 zaļie. Manus iebildumus, ka mēs taču vienojāmies par 10, ka esmu pusotru stundu nogaidījis, ka pie mums esmu redzējis pa 45 lati jaunu un štatos diski maksā sākot no 35 zaļie, skarbais vienkārši ignorē un paziņo, ka kamēr disks neesot bijis noņemts viņš nezinājis, kāds tas ir un tāpēc prasījis tikai 10, bet tagad viņš zinot un tāpēc 35. Lieko piebilst, ja lietotu auto daļu tirgotājs pateiktu, ka tad, kad piecos pie viņa ieradīšos, man būs pusotra stunda jāpagaida, kamēr noņem disku, lai uzzinātu diska cenu, es nekādā gadījumā neparakstītos, pat cerot uz zemu cenu. Protams, pa starpām skarbais ar brūnām putām uz lūpām (domājams no saldējuma) un pirkstiem vēdeklī paspēja izlielīties, ka viņam uz jaukšanu ir 150 mašīnas un viņš nevar zināt katras uzbūvi, ka viņam no rīta ir zvanījuši desmitiem cilvēku utt un ar vērdiem "mana cena tagad ir 25 un, ja nepatīk brauc ar savu veco disku" nostājās pozā, kas varētu liecināt par gatavību fiziskam uzbrukumam. Lieki piebilst, ka tirgiošānās vairs nesanāca un dēļ viņa citur nekur neko vairs vakar sameklēt nevarēju :(

Morāle te būtu viena- ja cilvēks neko nesaprot no auto uzbūves, labāk lai tirgojas ar puķēm vai saldējumu, bet, gadījumā, ja Jūs kāds pie šī skarbā tirgoņa kaut ko vēlaties iegādāties, palūdziet, lai noņem vispirms detaļu, aplūko to un izdomā galīgo cenu.

Labots , laboja kekss
  • Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

un vēl gaidi kā durax ārā pie vārtiņiem...neko neredzi kas tiek skrūvēts un no kā...

njāā.... pēc klaudzieniem spriežot bremžu disku nost no stupicas darbonis dzina ar āmuru...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

varu noziņot, ka bremžu diskus nopirku uzbedres.lv pa 35 lati ar kapeikām gabalā jaunus. :) Piecas dienas gan bija jāpagaida. Tātad viss notiek tā, kā tam ir jānotiek.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 nedēļām...

Sveicināti.

Ļoti vēlētos padomu-Chrysler Sebring Cabrio 1998.gada-izdega kreisais priekšējais tuvās gaismas lukturis.
Kā tas mainās, un kur meklēt jaunu? Vai jāpērk ir visa lampa kopumā, jeb tur tomēr ir spuldzīte iekšā?
Vai ir jāmeklē jauns?Jeb lietots?
Būšu ļoti pateicīga par jebkādu un operatīvu info....

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 gada...

Sveiki!

Vēlos nopirkt atpakaļgaitas gaismas/numura palikni (backup light) no oldsmobile aurora. Varētu būt līdz 96. gadam. Ja kādam šāds aparāts ir uz jaukšanu vai arī zin, kur tādu meklēt, dodat ziņu!

ss.lv un ebay neatradu.

post-2868-0-71446200-1419317493_thumb.jp

post-2868-0-28391000-1419317506_thumb.jp

post-2868-0-90942000-1419317518_thumb.jp

post-2868-0-06708800-1419317552_thumb.jp

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveiki!

Vēlos nopirkt atpakaļgaitas gaismas/numura palikni (backup light) no oldsmobile aurora. Varētu būt līdz 96. gadam. Ja kādam šāds aparāts ir uz jaukšanu vai arī zin, kur tādu meklēt, dodat ziņu!

ss.lv un ebay neatradu.

precizēšu gads no 1995-1999.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

bet tev jau atpakaļgaitas ir standartā lukturos...otru komplektu TA neakceptēs, jo var būt ne vairāk kā 2 atpakaļgaitas lukturi.

Ja ir drīzāk doma par īso 2ciparu numuru, tad tos CSDD vairs neizsniedz - tagad tikai C(moču) formāts, kas ļoti tuvs USA formātam, kā arī neakceptē pašpārbūvetas numura zīmes vietas - tikai ražotāja standartu.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Par īso divciparu numuru doma nebija. Šoreiz bija doma tikai par papildus gaismu. Jāliek jau laikam uz jumta vien būs papildus LED darba lukturus. Mežā gaisma nekad nevar būt par daudz. :) Par auroras lukturi biju domājis, jo viņi izskatās orģināli.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...