Jump to content

Speciālais pasākums RīgaPlazā, "Fast&Furious5"


Multikino
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Kinoteātris Multikino aicina rūdītus autofanus un ikdienas autobraucējus apvienoties īpašā pasākumā, kas veltīts jaunās filmas „Ātrs un bez želastības 5” pirms-pirmizrādei! Izklaides pasākums automīļiem norisināsies š.g. 3.maijā no plkst. 19:00 tirdzniecības centra Rīga Plaza autostāvietas 3.stāvā un kinoteātrī Multikino.

Šajā dienā autoklubi ir laipni aicināti piedalīties Latvijas autoklubu izstādē, kurā katram autoklubam ir iespēja izstādīt vienu kluba labāko automašīnu. Aicinām katra autokluba dalībniekus pašiem izvēlēties to īsto un vienīgo Skaistuli, kurš prezentēs Jūsu klubu!

Lai piedalītos Latvijas autoklubu izstādē lūdzam nosūtīt pasākuma organizatoriem precīzu informāciju par izvēlēto automašīnu, norādot: autokluba nosaukumu, marku, modeli, izlaiduma gadu, reģistrācijas numuru, autoīpašnieka vārdu un kontakttālruni, kā arī pievienojot automašīnas foto. Minēto informāciju lūdzam sūtīt līdz š.g. 2.maijām uz e-pastu: rigaplaza@multikino.lv.

Bet, tas vēl nav viss! Īpaša žūrijas komisija atlasīs 3 automašīnas dažādās nominācijās, kuras saņems speciālus kausus un balvas no Rīga Plaza, Multikino un Fantasy Park.

Dienas kārtība:

18:00 - 19:00 – ierašanas, mūzika

19:00 - 21:00 – programma ar konkursiem un šoviem, spēlē fona mūzika

19:00 – 20:30 - NIKKO radiovadāmo automašīnu sacensības (galvēna balva – NIKKO radiovadāma automašīna)

21:00 – 23:10 – Filmas „Ātrs un bez želastības 5” noskatīšanās

23:00 – līdz rītam – ballīte turpinās Fantasy Park. No plkst. 23.00 līdz 2.00 spēlē leģendārā naktskluba Nautilus ilggadējais rezidents DJ Norsky. Uzrādot kuponu, no plkst. 23.00 īpaša akcija boulingā – tikai 4.95 Ls/h par celiņu! Un apavi ir bezmaksas!

UZMANĪBU! Neaizmirstiet laicīgi iegadāties biļetes uz pirms-pirmizrādi, jo vietu skaits zālē ir ierobežots! Biļešu iepriekšpārdošana Multikino kasēs un internetā sākot ar 22.aprīli. Biļetes cena – 3,40Ls.

Iesākām arī laicīgi piereģistrēties NIKKO radiovadāmo automašīnu sacensībām, nosūtot pieteikumu (vārds, uzvārds, vecums, kontakttālrunis) uz organizatora e-pastu (rigaplaza@multikino.lv), norādot tēmā „NIKKO radiovadāmo automašīnu sacensības”.

Pasākumu atbalsta: Multikino, Fantasy Park, Rīga Plaza, Zelta Alus, Hugo Boss, Nikko, Duracel, Forsāža.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...