Jump to content

Visiem Kam Ir Chrysler 300M

Janis300M
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

kā jums ir ar šo mašīnu, es braucu jau gandrīz 2 gadus, bet diezgan bieži viss kaut kas nočakarējas un nākas taisīt pa lielām naudām! ik pa pus gadam ir kāds lielais remonts kur aiziet ap kādiem 100 un vairākiem 100tiem latu, neskaitot vēl mazos remontiņus!!

gribēju uzzināt vai man vnk nav paveicies vai arī ar tām mašīnām tā ir, bez kvalitātes!???

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu mans būt domāt ka tev kaut kas ar to auto pašā pamatā nav kārtībā. Un ja gada laikā neesi gatavs vismaz 100 ls ielikt autiņa remontā / normāli dilstošo detaļu nomaiņā, tad tev nevajag auto - vismaz ne šādu.

Pats ar šo auto jau trešo gadu braucu - tikai šādi tādi sīkumi pirms tehniskās un tas arī viss. Ok, vienreiz nomira radiators, bet nu nomainīju uz jaunu un tagad ies līdz galam točna.

Negribi neko mainīt - pērc jaunu auto vai golfu, kam detaļas pa 10 ls spainī :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

es domāju, ka tev vienkārši nav paveicies.. manā ieskatā šis auto ir izturīgs un, ja tā padomā, tad detaļas arī nav nemaz tik traki dārgas.. ir protams atsevišķas lietas, kas izraisa apbrīnu ar savu cenu-piemēram stāvbremzes troses viens posms 49 lati, vai bremžu spēka regulators ap 70- liekas, kas tur var tik dārgi maksāt, bet tā maksā, bet tiešām standartā dilstošās un brūkošās detaļas nav tik traki.. protams ar savu darbu.. man pa trīs ar pus gadiem varbūt trīs ar pusi vai četri simti arī ir izgājis detaļās.. uz apmēram simts nobrauktiem tūkstošiem, domāju, ka tas nemaz nav traki... pirmos divarpus gadus nobraucu vispār gandrīz rokas klāt nelikdams, tad sapirkos visas (jo domāju, ka viss būs beigts) atsaites, bukses, šarnīrus,sviras utt un ķēros klāt... mainīju arī tās detaļas, kas tika novērtētas ar vieninieku un tik un tā palika pāri viena stabilizatora atsaite.

tagad gan drusku bēdīgāk- auto sirds ir izjaukta un tiek remontēta, bet tur vairāk es pats esmu vainīgs nekā auto... hmm būšu mācijies no savām kļūdām... nezinu vēl, cik tas galā izmaksās, bet ņemot vērā to, ka auto patīk, mainīt to netaisos, izšķīros par remontu, nevis donora dzinēju

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...