Jump to content

Kuzova nomaiņa


Al
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki,

Man te vēl viens jautājums radās. Vēl joprojām taisos, bet vēl neesmu savu veco Vojīti (93.g. Grand 2.5TD) nomainījis. Problēmu ar viņu man nav, ja neskaita rūsēšanu, abšivkas grabēšanu un citi sīkumi, motors labs, tā ka nesūdzos. Vienkārši radās iespēja paņemt jaunāku.

Kā ir, vai var paņemt citu Grandu (teiksim 95.g. ar nokautu motoru, citām kaitēm, bet labu kuzovu un pārlikt visu pārējo no manējā? Kā tas ir tīri tehniski, cik sarežģīti, un kā ir ar reģistrēšanu? Vai ir vērts mēģināt šādu variantu.

Ja kādam ir kāda ideja, būšu pateicīgs.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ja tam jaunakajam Vojagerim ir auto dokumenti - tad nekadas problemas nav - jo mottoru Tu vari mainiit kautvai katru dienu!

Problematiskak ir ar kuzava mainu jo var mainiit tikai vienada gada kuzavus - ja es pareizi atceros!

P.s- V8 -vinns liels speccuks par to!

Gan jau vinns ari kadu vardu bildiis!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

virsbūves maiņa pieļaujama tikai vienas modeļa paaudzes robežās-šinī gadījumā 91-95g. atļauju uz maiņu var saņemt TA stacijās pie nosačījuma, ka veco nav iespējams atjaunot ģeometriski(bet bojājumi nepārsnietz 50% no visa komplekta) vai arī tā ir stipri sarūsējusi...

vienkāršāk ir mainīt motorus, bet rēķinies ar atšķirībām elektrosistēmā

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Vai 93.g. un 95.g. modeļiem ir lielas atšķirības elektrosistēmā? Vai iekš 95.g. var likt 93.g. motoru, kā arī citas daļas?

A vispār vai ir vērts šāds pasākums? Kāda būtu pieņemama cena labam kuzovam - bez motora, riepām, varbūt arī bez stikliem?

Manējais ir normāls, bet tālu ne ideāls, nav caurrūsējis vai ar buktēm. Tāpēc sāku domāt, varbūt labāk restaurēju šo pašu, nevis pērku jaunāku.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

NU nav vērts mainīt uz 2 gadus jaunāku būdu! Labāk jau nopērc gatavu citu, savu pārdodot, vai taisi savējo! Virsbūvi sataisīt un pārkrāsot (ar ko panāksi skaistu skatu) sanāks lētāk, kā pirkt citu mašīnu un + mainīt motoru ar problēmām,kas sekos neizbēgami! Sametināt rēķinies uz 100Ls vismaz un pārkrāsot 500-800Ls! Tas tā ļoti aptuveni,bet apmēram parēķinu to 95.g. auto,kas nebūš frišs un pēc gada vai diviem būs tāds pats kā tagad Tavējais! Tikko tam izgāju cauri un nokrāsoju busu sev vēlamā krāsā! Cilvēki atskatās! :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...