Jump to content

lukturu pulēšana

Janis300M
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

ar manu chrysler 300M amerikāņu versiju naktī braukt ir diezgan baisi gaismu dēļ! ar tuvajam gaismam uz priekšu redz tikai kadus 30m un tos pašus diezgan blāvā gaismā... nesaprotu ko darīt - pulēt vai meklēt ebayā jaunus lukturus..

kāds varbūt jau ir pulējis lukturus un varētu man pastāstīt par efektu? pēc pulēšanas var kko vairāk redzēt vai tikai lampas pašas par sevi jaunākas izskatās???

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kā kurā gadījumā - ja izbalējis vai palicis matēts arī reflektors, kas vairumā gadījumu arī notiek, tad nekāda jēga pulēt ārējo virsmu nav - oriģināli plastmasas lukturi tiek pārklāti ar speciālu aizsarglaku, kas pulējot tiek noņemta un neesmu redzējis, ka tā tiek atjaunota - pat nezinu, kur tādu dabūt - tā ir diezgan specifiska.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nu skaidrs vnk man ar tiem lukturiem jau diezgan kritisks stāvoklis un nezinu vai ir jēga viņos guldīt naudu ja nekas diži neuzlabosies.. tad jau labāk pasūtīt ebaya jaunus un tuningoto variantu!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

šiem autiņiem gaismas ir tiešām draņķīgas,mēģināju likt jaudīgākas lampas,rezultātā sačakarēju reflektorus, beigu beigās nopirku jaunus lukturus-gan priekšas ,gan miglas-feini,dzidri,visi domāja ka jauns auto :) ,bet redzamību naktī tā arī nezulaboja, es domāju ka pulēšana nelīdzēs. Vienīgi,esmu kaut kur e bay redzējis lukturus ar lēcām,var mēģināt tādus iegādāties .

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kadi bija tie jaunie kurus iegadajies? orģinālie? man doma ebaya pirkt tuningotos ar engel acim un led diodem.. bet tomer galvenais lau butu ta redzamiba labāka... pie mums šrotos eiropas varianta lukturi maxa 90ls gb, bet ebaya tuningotie par 2 gb jarekinas uz 160ls..

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Var slēgt visu kas tur ir, bet kitajoza ir kitajoza....tuvās ir pat ļoti ok, bet tālās varēja būt labākas...nereti ir grūtības noregulēt augstumu un virzienu. par cik manējam jau ir obligāts balatais gabarīts(atšķirībā no Dundura busa, kas ievests pirms ES), tad eņģeļu acis un tās 3 diodes der arī TA(pie nosacījuma, ka auto ir USA navis EU versija)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 mēneša...

Man arī BIJA problēma ar gaismas kvalitāti.Nu ir o.k.,risinājums ir vienkāršs-pulēšana.Vajag "ALFĀ"nopirkt pulējamo pastu "XERAPOL",ar slapjo nullīti visus netīrumus,švīkas likvidēt tā ka stikls paliek matēts un pēčāk uzziežot pastu uz kādus desmit kvadrātcentimetrus liela laukuma ierīvēt ar flaneļa lupatiņu.Tad sākās tas sūdīgākais-baigā pulēšana.Pulē ar zemo apgriezienu fleksi,ja piedegs tad ir baigā kaka.Jau divus gadus pēc pulēšanas braucu -gaismas vienkārši super.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...