Jump to content

Grand Caravan vai T&C


glock
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labdien.

Sakarā ar ģimenes pieaugumu arvien vairāk nobriestu uz šāda tipa minivenu. Tāpēc labprāt uzklausītu jūsu ieteikumus par modeļiem, motoriem un komplektāciju. šobrīd skatos modeli līdz 2000 gadam. Interesē kurš dzinējs ir sakarīgāks 3.3 vai 3.8? Kas ir ar dīzeļiem?? Kāda atšķirība grandam un T&C? Kas ir ar pilnpiedziņu, + un-?? Kam būtu jāpievērš uzmanība pērkot? Kāds šis modelis ir salīdzinājumā ar nākamo modeli līdz 2005 gadam?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Labāka izvēle būs no 2005.g., tad tas būs Stow'n'Go - sēdekļi ielokas grīdā. Daudz funkcionālāks, un otrās rindas sēdekļu vietā grīdā ielikt gāzes balonus, kopā 85 l. Tērēs ~15 l/100 km LPG. Motoru iesaku 3.8, ir žiperīgāks. DodgeGrandCaravan būs lētāks par TownCountry (parasti) un SXT komplektācija nav diez ko švakāka par TownCountry.

IncekC, DodgeGrandCaravan 3.8 '05, gāzēts

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Labāka izvēle būs no 2005.g., tad tas būs Stow'n'Go - sēdekļi ielokas grīdā. Daudz funkcionālāks, un otrās rindas sēdekļu vietā grīdā ielikt gāzes balonus, kopā 85 l

Pilnīga bezjēga! Ieliekot balonus sēdekļu nišas zūd Stwn'nGo jēga. Tad jau labāk iepriekšējo modeli. Arī sēdekļi būs ērtāki vecajam. Jaunajam viņi ir krietni neērtāki.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...