Jump to content

Buick Riviera 87`

AnsisR
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Gruuti pateikt kko neredzot auto... Cena neizskataas adekvaata, auto redzami netiek lietots, defektu buus daudz... daudz ko var pasuutiit, dazas lietas izgatavot. Shajos gados auto var buut skaarusi ruusa, arii taadaas vietaas kur neredz un gruuti tikt klaat. Ja buutu tureets garaazaa, tad veel vareetu domaat, bet jau peec skata nav iisti kaa vajag... bet nu CENA!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Esmu redzeejis sho auto dziivee auto ir kopts un sataav garazaa uz nometnju ielas .auto ir maz braukts un auto saimnieks nodarbojas ar veciem motocikliem

Manupraat vieglaak ir sazvaniit saimnieku un aizbraukt paskatiities pasham

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Gan jau cenu var sarunaat, buutu tikai gribeeshana... :) BET... jaauzzin cena, par kaadu var vienoties, tad vajadzeetu domaat taalaak... ilgi staaveejis auto ir dikti liela laimes speele, iespeejams ka tieshaam paveicas un nekaadi mega ieguldiijumi nebuus jaaveic, bet tas tomeer izklausaas maz ticami... protams , ja patiik un ieseezoties auto ir sajuuta - shis auto IR mans, tad jaaskataas ko gribas dariit taalaak.

Taadaa gadiijumaa buutu veelama sava garaaza, lai ir kur paremonteet un visi siikumi nav jaauztic kaadam servisam, vai taml.... pa ziemu ar sho auto braukt ikdienaa laikam doma nav?? Tureet zem klajas debess taadu skaistu auto it kaa nebuutu pareizi...

mbe uzraksti kaads ir meerkjis??

Un aizbrauc patausti, parunaa ar saimnieku, peec tam uzraksti kaa izskataas... bet galvenais laikam tomeer ir sajuuta - ir vai nav tas ko veelies...

P.S. Shodien testeeju Jeep Gr Cherokee 2000g Laredo... vnk negribeeju, lai draugs peerk cuuku maisaa... no skata ideaals - tehniski ljoti beediigaa staavoklii.... taa ka - tomeer labaak apskatiit kopaa ar kaadu , kam lielaaka pieredze...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 nedēļām...

uzreiz uz sitiena auto man nav vajadziigs, bet ja buutu kaads tieshaam labs piedaavaajums, tad ir varianti.

braucamais vajadziigs ikdienai, arii ziemaa.

ljoti man patiik dazjas no US 80o gadu un arii kaadas no 90o gadu mashiinaam.

protams ideaals variants ir taads kas nav bezgaliigi jaaremontee.

patiik veel arii fordi, explorer 90`o un Taurus 90`o beigas, starpcitu arii 2000`o, no vecajiem Bronco.

varianti ir daž ne dažādi.

bet vienmeer noder speciaalistu un pieredzeejušu cilvēku viedoklis ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...