Jump to content

Eļļas lampiņa

EJ83
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Man ir 1.jautājums,varbūt jau kād ir ar to saskāries.Problēma tāda Sebring 2.7 V6 2001.g.Iedarbinot auto viss ir oki doki kamēr auksta,bet kad pabrauc kādu gabaliņu uzsilst un pie apstāšanās turot bremzes sāk mirgot eļļas lampiņa.Domāju ka eļļas spiediena dačiks vainīgs (nomainīju) nepalīdzēja.1 tantuks pieturā teica :) ka eļļa motoram pa šķidru bija 15w40 tagad ielēju 10w40 nepalīdzēja.Taisīja dzinēja diagnostiku,parāda ka viss kārtībā,mērija eļļas spiedienu ari viss kārtībā.Padalieties pieredzē kas varētu būt pa vainu.Vienkārši tā lampiņa krīt uz nerviem.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es savam 2,7 V6 leju 5W30 un pagaidām paldies dievam nekādu problēmu. Cik esmu skatījies eļļas ražotāju mājaslapās, tad iesaka 5W30 vai pat 0W30 (ziemā pie lieliem mīnusiem), tā kā stipri šaubos vai eļļa būs pa šķidru, drīzāk jau otrādi.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...