Jump to content

300m salonā pīļu dīķis


kremliss
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Jau kādu laiku braucu ar šo skaistuli bet šovasar konstatēju ka zem paklājiņiem blakussēdētāja pusē viss pludo.Nojaucu sānu bet tur viss kā no rūpnīcas(izņemot ap pieciem litriem ūdens).Neko labāku par štekera novienošanu no kompresora neizdomāju,bet nojausma ir par caurules kura novada uz āru kondensāta šķidrumu nehermētiskumu.Pēc kompresora piespiedu atslēgšanas viss kārtībā.Laikam jāceļ panelis ārā un jājauc pečka nost,bet cik saprotu tad lai visu to trakumu izceltu laukā ir jāvieno nost kondiķa pievad caurules radiatoram.Trubiņa kas rēgojās ārā no auto virs priekšas tilta ir tīra un ūdentiņš arī tek.Vai kāds nav saskāries ar ko līdzīgu?Priecāšos par ieteikumiem.Jau iepriekš paldies un lai ripo!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Iespējams, ka nav galīgi aizaugusi tā trubiņa, un kondensāts viss nepaspēj iztecēt pietiekami ātri. Tajā trubiņā ir vienvirziena vārsts, kas ir šaurākā vieta pēc diametra. Es trubu vispirms norautu un iztīrītu tomēr. ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies par padomu.Tagad jau trešo nedēļu braucot ar atslēgtu kodicionieri mašīnas grīdas paklāji ir sausi un nekas neliecina par trako slapjumu.Bet zem paklājiem vēl mitrs,to var izvēdināt tik izņemot paklāju...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...