Jump to content

Help! (Karst spole)


Martins001
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Stāsts sekojošs. Pirms kādas nedēļas braucot auto noraustījās un iedegās service engine lapiņa, bet pēc kāda laika pati no sevis nodzisa. Pieslēdzot pie kompja parādīja tipa gaisa masas mērītājs vainīgs, parokot dziļāk izrādījās ka šmējam viss ok... Un tā vienā jaukā svētdienā mans auto sāka rīstīties, tad sāka šaut motors un beigās noslāpa Rīgas centrā, un nebija vairs iedarbināms. Izrādījās engine drošinātājs izdedzis, to nomainīju, tad iedarbināju auto un ar specefektiem- troksnis+ šķembas, pa gaisu aizgāja indukcijas spole. Domāju spole bijusi vāinīga. Šodien uzliku citu, motors slāpst, raustās un šauj, spolei karst vidējais posms, kompis kļūdu neuzrāda. Kādas versijas, kurā virzienā meklēt????

Auto- Dodge Grand Caravan 1998g. 3.3l Gāzes nav!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 1 mēneša...

Problēma joprojām aktuāla- tika nomainīts motora vadības bloks, bet 10 min pēc auto iedarbināšanas spole vienkārši uzvārījās! Varbūt ir kādas idejas, kurā virzienā meklēt. Diagnostikā uzrādīja kļūdu, ka vainīga tieši spole, bet trīs jau nomainītas un visām viens liktens- uzvārās!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...