Jump to content

Šauj motors

hiperezis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Dodge caravan 3.3 strauji uzdodod gāzi, dažreiz ir dzirdami šāvieni no motortelpas (varētu būt arī izplūdes kolektorā pie motora), motors gurst. Tas pats arī ir braucot ar gāzi. Sveces, vadi ir nomainīti pirms pāris mēnešiem. Tas viss notiek tikai braucot. Uzvietas uzgāzējot strādā ideāli.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu tā, sagaidīju tumsu. Iedarbināju auto un atvēru kapotu. Paskatījos, vai kaut kas nezibsnī. Sausam nekur nevarēja manīt, ka kaut kur dzirkstele sistu. Bet tad es mazliet pasmidzināju ūdeni un varēja labi redzēt, ka svečvadi dažās vietās sita(svečvadi paris mēnešus jauni no TC) un aizdedzes spole ar dziksteļoja... Tas nozīmē, ka ir jāmaina svečvadi un spole?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

TC Motors kantoris priekš lohiem. :(

Es jau esmu secinājis, ka tā viņu devīze. Gadās protams izņēmumi iespējams, bet man vēl nav nācies redzēt apmierinātu viņu klientu. :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ir vajadzīgs padoms!

Šodien iepirku jaunu spoli un svečvadus. Ražoti ASV. Nomanīju abus komponetus uz jauniegūtajiem. Autiņš iet labāk, bet vienalga, tāda sajūta, ka velc aizmugurē piekabi. Nav jaudas. Braucot uz gāzi, strauji uzgāzējot, auto raustas mazliet. Un iedegās atkal kods 0351(IGN COIL A PRI/SEC CIRCUIT MALFUNCTION). Sagaidīju atkal tumsu un sāku liet atkal ūdeni uz spoli un svečvadiem. Šoreiz, uzlejot ūdeni, ir stipri mazāka dziksteļošana. Tikai labi ieskatoties var redzēt, ka spole un vadi mazliet dziksteļo, bet tikai, kad ir uzliets ūdens. Bet minimāli. Ko Jūs man iesakat? Vai manīt atkal vadus un spoli vai meklēt vainu kur citur? Nu jau mēnesi netieku vaļā no šī koda 0351. Vēl dzirdēju, ka pie vainas varētu būt aizdedzes devējs.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Vispār manam ir līdzīga problēma... Reizēm uzgāzējot parādās šavieniņi, bet kruīzā brucot reizēm sāk raustīties. Man jau pirmā doma ir steidzami mainīt sveces un svečvadus, bet palasot ka var nepalīdzēt - jāsāk domāt... Kur savējos iepirki - sūtīji vai pie pašu bāleliņiem???

Kad atrisināsi - padalies lūdzu pieredzē!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Šodien runāju ar elektriķi un šis teica, ka tas ir normāli, ja dikti daudz salej ūdeni, tad ieskatoties, var redzēt mazas sprēgājošas dzirksteles. Bet iepriekšajā reizē tiešām dzirksteles labi daudz lēkāja un bija labi saskatāmas. Pat radio čarkstēja. Es laikam vakar pārcentos ar to ūdeni :))) Šodien no rīta auto vairs šo kļūdu neuzrāda un visu dienu braukājot auto ļoti labi iet. Bet tas tikai ar benzīnu. Ar gāzi auto tāpat vēl klepo. Tuvākājās dienās aizbraukšu pie gāzes večiem, lai apskata kas par vainu. Gāze jau ir jūtīgāka uz nekvalatatīvu dzirksteli.

Vienīgi tagad uzrāda kļūdu 0135- nestrādā apsilde pirmajai lambda zondei. Nezinu, ko tas var iespaidot uz motora darbību?

Detaļas es pirku veikalā STOPIŅŠ. Pārdevājs ļoti laipns un atsaucīgs, cenas vienas no zemākajām. Detaļas bija ražotas ASV.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Izskatās, ka forumā neko citu nelasāt, tikai ko paši jautājat. ;)

Nu nav jālauž pašiem jau tā neejošs auto! Nu protams, ja vien maks tik biezs, ka gribas par savu eksperimentu sekām meistaram iemaksāt. ;) Pēdējā laikā bieži tas. Un vēl stāsta, ka neko neaiztiku. :) Neatzīšanās izmaksā vēl dārgāk. Tik nevajag čīkstēt pēc tam, ka meistari dārgi!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 nedēļām...

Varu pastāstīt, ar ko tas viss beidzās.

Beigās atradu, ka bija arī vainīga viena no nesen ieliktajām jaunajām svecēm. Uz benzīnu svece stādāja normāli, bet ar gāzi slikti. Beigu beigās pie vaines bija spole, svečvadi un svece.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...