Jump to content

Dodge Intrepid 98.g


garfilds182
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Īsti ta nevaru tikt skaidrība ko darīt? Tāpēc prasīšu pro palidzibu. Vai ir verts remontet 2.7l dzineju,kurš gan drīz noklapēja. Nu reāli jāslīpē kloķēne,jāmaina šāles,pamatnieki un divi klaņi ,varbūt jāmaina visi klaņi, par to nezinu. Cik tas viss reāli izmaksā? Jo taisos pirkt auto kam vajadzīgs šads remonts. Pārējais auto vnk konfekta gan vizuālajā gan piekares ziņā. Par auto prasa 400Ls. Ko sakat ir verts pirkt? Tas priekš sevim!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pārējais dzienjas ir ok! Wow! No 700 līdz 1200ls par kloķenes slīpēšanu,pamatniekiem,šālēm un klāņiem? ku tad tāds cipars!!!

tas ir no pieredzes - darba kolēģis ar domāja, ka tikai kloķene - kad attaisīja, tad tur bija briesmu lietas...saskrāpēti virzuļi, gredzeni...tas no tā, ka amerikāņi slinko uz eļļas maiņām, vai arī sakrusto dažādas eļļas

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Dzinējs jau ir atvērts vaļā un vainas ir tikai manas minētās. Buņdža tiešām konfekte. Spīd un laistas,kā arī salons. Bet tomēr beigās salona vienu defektu atklāju. Apmēram 15cm ieplīsis panelis no karstuma,bet vēl nav atvērusies plaisa. Tas da sīkums.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 nedēļām...

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...