Jump to content

Chrysler Stratus kārba


PiepZz
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Ievēroju, ka pēc braukšanas pil diezgan naski kārbas eļļa, no vietas, kas ir starp motoru un kārbu. Tur ir bļodvedīgs korpusa veidojums pret kreiso pusi, kam uz labo pusi (motora) ir plakana virsma. Tur apakšā ir drenāžas atvere, no kurienes arī gāžās tā eļļa. Aukstam motoram viss mierīgi.

Kas tur varētu būt par vainu - kāds ārējais saļņiks kārbai vai kas cits arī un uz cik tāda veida remonti var vilkt.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Labaak apskatiit servisaa, kas par ellju un no kurienes tek... stratus ATM remonts var maksaat vairaak... shiem modeljiem biezji gadaas defekts tieshi ATM prieksheejais bliivleegs.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 nedēļām...

Kārbas eļļa. Blīvslēgu motora pusē nomainījām - nepalīdzēja. Tek joprojām, būs jāņem atkal nost, tik kur skatīties. Servisa puisis izsaka versiju par iespējamu plaisu korpusā. Citi stāsta par viskomuftas plaisu - kaut gan tur neko neesot manījuši.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 3 nedēļām...

Lakam vainīgs bija blīvējums starp kārbas eļļas sūni un kārbu. Vairs nepil. Bet kaut ko viņi atkal ir sačakarējuši, kā rezultātā esot P dažreiz rāda visiem ātrumiem uz paneļa apkārt kvadrātus, ieliekot N, arī ir kvadrāti ap visiem, 3 rādās kā N un L rādās kā D. P, R un D rādās pareizi, izņemot gadījumus, kad nerādās (visiem rinķī kvadrāti un tad arī ielec avārijas režīmā). Trosi regulējām - īpaši nepalīdzēja. Kur lai meklē vainu?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tas ir tā saucamais "selektors", ar vairākiem vadiem? Nez - kur Stratusam tādu meklēt. Pie troses, kas ir kārbas pusē manīt nevarēja. Bet nebūtu brīnums, ka konkrētie eksperti nav uzlikuši atpakaļ (vai arī sačakarējuši), būtu labi to operatīvi konstatēt.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nav seletora ne pie kārbas, ne kloķa. Vai kāds var kaut ko tuvāk pastāstīt par kārbas "quick learn"? Izskatās, ka tāds eksistē un var tikt piemērots gadījumos pie kāda komponenta maiņas. Lampiņa kārbas kļūdas nemidžina, visas vecās.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 3 nedēļām...

Manuālī atradu, ka devējs ir kārbas iekšpusē, zem ass, ko groza ar trosi no salona. Puikas esot notīrījuši kontaktus, bez izmaiņām. Es tikai domāju, ka viņam jābūt elektronikai iekšā, ja devējam, liekas bija 2 kontakti. varētu nopirkt to devēju un nomainīt, ja būtu neliela pārliecība, ka tas ir viņš.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...