Jump to content
Sign in to follow this  
fiitoss

Gāze priekš 300M (3.5i )amerikāņa

Recommended Posts

fiitoss

Par kādām cenām tagad var ielikt gāzes iekārtu priekš 300M 3.5L motora ?

vladislavsu

Līdz 600 LVL , uzzvani 29638579 Jevgēnijs, vari kaulēties par cenu ! Pēdējo reizi ar viņu runāju kādu mēnesi atpakaļ, bij gatavs pa 550 ielikt 6cilindrīgajam. Pats esmu arī pie viņa licis nekādu problēmu, visas garantijas, u.t.t.

Chrysler7575

Labākie džeki, kuri brauc ar amerikāņu auto, gāzi liek Rīgā, Ganību dabmī pie Henriha. Pat treknajos gados 6.cilindriem tur varēja ielit gāzi par 550 LVL. Silti iesaku šo kantori, noteikti būs laba kvalitāte un bez apčakarēšanas. Telefons uzziņām: 29466474. Pats pie viņa liku un jau esmu ieteicis vairākiem draugiem, neviens nav sūdzējies!!!

bumbieris

Tehnikā saprotošākiem džekiem autiņos gāzi licis Vadim mob. 28864293.

Man viņu ieteica un arī es droši varu ieteikt citiem. Viņš visus darbus dara pats un šajā biznesā ir stipri ilgāk par Heinrihu. ;)

Un cena manās no sistēmas: Pa vienkāršo, kā karburatorniekiem vai OBD I un OBD II.

vladislavsu
Labākie džeki, kuri brauc ar amerikāņu auto, gāzi liek Rīgā, Ganību dabmī pie Henriha. Pat treknajos gados 6.cilindriem tur varēja ielit gāzi par 550 LVL. Silti iesaku šo kantori, noteikti būs laba kvalitāte un bez apčakarēšanas. Telefons uzziņām: 29466474. Pats pie viņa liku un jau esmu ieteicis vairākiem draugiem, neviens nav sūdzējies!!!

Keep it real :))) Labākie džeki ....

bumbieris

Kad liku Voyagerim Heinrihs ar tika izskatīts. Cenas bija vienādas. Pie Heinriha mehāniskos darbus izpildīja apšaubāmu iemaņu un attieksmes praktikanti. Tajā vietā, kur Heinrihs ir tagad agrāk bija cits ļoti labs gāzinieks un saucas Skūteru Centrs. Tagad viņi ir pārcēlušies tuvāk luksaforam, bet cenas bija lielākas tobrīd salīdzinot. :( Pieļauju, ka lielākā daļa klientu, nemaz īsti nav pamanījuši, ka viņus tagad cits meistars apkalpo. ;)

Nu bet izvēle ir katra paša ziņā.

kekss

nezinu kā pie viņa bija treknajos gados, bet gadu atpakaļ (2009.gada oktobrī) par sešinieku gribēja 700 latu.. un tad tā negribīgi... laikam jau viņam labāko džeku netrūkst, proti, par klientu trūkumu nav jāsūdzas, jo citās vietās tam pašam autiņam par tādu pašu iekārtas koplektāciju prasīja no 500-600 Ls

Chrysler7575

ja ar sešinieku saprot 6 cilindrus, tad tas vēl neko nenozīmē, svarīgi arī ir, kas tas ir par auto un kādas kvalitātes gāzes iekārta. Ne vienmēr visi izvēlas tikai pašu lētāko. Reizēm labākais ir vidusceļš. Lietuvas tirgū arī var nopirkt gāzes iekārtu un turpat servisā par lētu naudu uzstādīt. Tas pats attiecas uz gāzes kompānijām Latvijā. Uzstādīs lētāk, bet pēc tam no apkopes taisīsies vaļā aizbildinoties ar dažādām atrunām. Ja klients reiz ir uzlicis pie Heinriha, tad viņš paliks klients arī pēc uzstādīšanas un vienmēr būs kvalitatīva gan garantijas, gan pēcgarantijas apkope. Katram jāizvēlas pašam, kas izdevīgāks. Heinrihu esmu ieteicis vairākiem kolēģiem un visi ar padarīto un servisu ir apmierināti. Katrs savu auto meistaru, gāzes uzstādītāju un ģimenes ārstu izvēlas individuāli. Sī nav reklāma Heinriham, bet mans personīgais viedoklis. Pieļauju, ka Latvijā vēl ir lētāki un labāki gāzes kantori, bet es tādus nezinu un man tie nav nepieciešami.

V8

Vēl jau viss atkarīgs no iekārtas ražotāja un tas, vai šī iekārta sadzīvo ar auto elektronikas blokiem, vai dzīvo savu dzīvi - jaunākās paaudzes iekārtas pieslēdzas pamata vadības blokiem un ir diagnosticējamas ar OBD II testeriem.

kekss

:) nu nevajaga uzreiz personiski uztvert. Gribēju tikai pateikt, ka Heinrihs nav panaceja visiem gadījumiem. Protams, ka cena ir atkarīga no iekārtas. Bet, kā jau rakstīju interesējošā komplektācija bija vienāda. .. tikai manā gadījumā "visu izšķīra slāpes", proti, iekārtas uzstādīšanā bija jāiegulda lielāks darbs, kuru negribot darīt, tiku aizbiedēts ar cenu. Kā savādāk var iztulkot čīkstēšanu uzzinot, kas par mašīnu,- "aiii.. tur grūti klāt tikt, ai.. tur nav tik vienkārši... ai.. tur baigi daudz darba.. utt"

varēja pateikt skaidri un gaiši,- automašīnām, kuru dzinējam netiek klāt, tikai atverot priekšējo haubi, mēs gāzes iekārtas neliekam. Nezinu, varbūt tikai subjektīvi sajutos toreiz kā šķirots klients. Globāli par cenu runājot,- ir taču tirgus ekonomika, cenu galvenokārt diktē pieprasījums un vēlme nopelnīt, līdz ar to var sanākt arī tā, ka ne vienmēr dārgāks ir labāks. To mums pārliecinoši pierādija būvniecības bumā un nekustamo īpašumu burbulī novērotās parādības. Sorry. Negribēju nevienu personiski aizskart. Bet, ja iet runa par vietu kur uzstādīt, kur arī ir laba attieksme pret klientiem, tad es varu rekomendēt veiksme-a, kas atrodas Rīgā, Avotu ielā. Tur man ir gāzes iekārtas uzstādītas diviem autiņiem, bēdas nezinu. Vecākajam nu jau desmit gadus kalpo- opis tagad vālē dungodams, pa lēto. Otram pēc divu gadu ekspluatācijas pirms apskates biju iegriezies, lai apskatās, kas un kā- viss čikiniekā, bet atgāzes bija tik tīras, ka varēja dot elpot diloņslimniekiem.