Jump to content

Gāzes indikatoru rādījums


Recommended Posts

komponists

Pirms pāris dienām uzliku gāzes iešprici PT Cruiser. Viss smuki un gludi iet, apgriezieni normāli, neraustās, jauda laba, vienīgi stresu rada tas, ka esmu šobrīd nobraucis apmēram 60km, bet indikatori rāda ka balons jau pusē. Kaut kā neloģiski. Sanāk 47L uz 100km pa pilsētu? :) Pa telefonu gāzes kantoris saka ja tie indikatori sākumā var nepareizi rādīt, lai izbraucot tukšu bāku un nomērot. Tomēr man liekas ka ja pat tas rāda nepareizi, krituma dinamiku vajadzētu pareizi rādīt un tad jau sanāk tas pats... Varbūt kādam ir kāda ideja (pirms laika trūkuma dēļ dodos pie gāziniekiem - mieram), jo pat ja tā ir ar ne līdz galam saregulētu motoru, tas nav normāli.... Pirms izbraucu no servisa tika veikta smalka datordiagnostika visam un visu rādīja kārtībā.

Link to post
Share on other sites
bumbieris

Un gāzinieki nelika uzpildīt tukšā balonā 10l gāzas un uzreiz atbraukt uz rezerves līmeņa kalibrēšanu?

Kurā vietā liki gāzes sistēmu?

Link to post
Share on other sites
vladislavsu

Izbrauc 2 -3 uzpildes un tad jau redzēs, ja viss ir ok, tad patēriņš stabilizēsies. Man bij tā sākumā ēda kādus 14L , nostājās uz 11 - 12L vid.

Link to post
Share on other sites
komponists

Liku autogāzē. Nu jā, es saprastu ja atšķirtos patēriņš par dažiem litriem. Bet te jau par dažiem desmitiem litru!!!

Link to post
Share on other sites
Pirms pāris dienām uzliku gāzes iešprici PT Cruiser. Viss smuki un gludi iet, apgriezieni normāli, neraustās, jauda laba, vienīgi stresu rada tas, ka esmu šobrīd nobraucis apmēram 60km, bet indikatori rāda ka balons jau pusē. Kaut kā neloģiski. Sanāk 47L uz 100km pa pilsētu? :) Pa telefonu gāzes kantoris saka ja tie indikatori sākumā var nepareizi rādīt, lai izbraucot tukšu bāku un nomērot. Tomēr man liekas ka ja pat tas rāda nepareizi, krituma dinamiku vajadzētu pareizi rādīt un tad jau sanāk tas pats... .

domāju, ka satraukumam nav pamata.. man rādīja tieši tā visus pirmos divus gadus.. bet tikai rādīja... un rādīja kaut ko un tikai ne patiesu gāzes atlikumu balonā.. it kā puse nopirktās gāzes nobraukta, bet viņš spīdina jau sarkanu aci... kaut kad nesen biju iebraucis gāzes kantorī, saku, ka nepatīk ka tā rāda. šie pieštepselēja kompi, kaut ko pabakstijās un tagad "pēc indikatora" braucu uz gaisa, bet tankoties kā vajadzēja pēc katriem pieciem simtiem tā vajaga.. cvs no viena grāvja otrā un, ja runā pēc krituma dinamikas, tad sanāk, ka 490 km nobraucu ar patēriņu 0 litru uz vienu km un pēdējos desmit ar patēriņu 64 litri uz desmit km

Link to post
Share on other sites
bumbieris

Ja Autogāze liek poļu Autogaz iekārtas, tad es tai varu pieslēgties un indikatoru pieprogrammēt. Labāk to gan darīt gāzes tankā, kad precīzi var ieliet gāzi un uz vēlamo gaudzumu pieprogrammēt katru strīpiņu. :)

Bet sākumā pamoki licējus pašus. Tas vispār ir viņu darbs. Gluži tāpat kā piedzīt saprātīgu patēriņu. Man tik miera nav, ja neapskatos kas lācītim vēderā un pac vēl dzenāju eksperimentus ar sistēmas optimizāciju savam autiņam. :D

Link to post
Share on other sites
komponists

Nupat tiešām izbeidzās. :) Pa pilsētas satrēgumiem riktīgi mīcoties visu nedēļu sanāca ka par 17Ls esmu nobraucis 300km. Tas ir ok? (2.0 motors)

Link to post
Share on other sites

"2litrīgajam 16? pa daudz..."

Divlitrīgais PT automāts nav tā ekonomiskākā mašīna, kā nekā gandrīz 1600 kg! Manam PT sanāk ar pilnu gāzes bāku (40 l) pa pilsētu plus mīnus 290 km.

Link to post
Share on other sites
Nupat tiešām izbeidzās. :) Pa pilsētas satrēgumiem riktīgi mīcoties visu nedēļu sanāca ka par 17Ls esmu nobraucis 300km. Tas ir ok? (2.0 motors)

Es to pašu attālumu nobraucu par Ls 14, sanāk 13 l uz 100 km pa pilsētu, kas ir par litru, diviem vairāk , nekā ar benzīnu. Izbrauc vēl pāris bākas, ja patēriņs ir tāds pats, brauc uz gāzes kantori, lai regulē :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...