Jump to content

PT Cruiser gāze

komponists
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Vai šeit ir kāds kas ir stādījis gāzes iekārtu uz PT Cruiser? Šobrīd tās ir kļuvušas stipri lētas (4.paaudze - iešprice 400Ls) un tiešām piegriezies daudz braucot par 200Km maksāt 20Ls (sanāk apmēram 13L uz 100). Lūdzu nelejiet žulti uz gāzi, daudz visa lasīts un dzirdēts īsta un neīsta, galvenais gribu zināt tieši par šo modeli un gāzi...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Apmēram mēnesi braucu ar visiem šeit zināmā Heinriha uzstādīto gāzes iekārtu savam PT. Gāzes balons atrodas rezerves riteņa vietā, tajā var iepildīt 39 l, ar kuriem pilsētas režīmā var nobraukt no 250 līdz 280 km (2 l automāts). Esmu pilnībā apmierināts ar šo mašīnas pārbūvi, arī visur pieminētais jaudas zudums uz PT nav jūtams. Tā 4. paaudze izmaksāja man Ls 450, bet ar manu braukšanu tā atmaksāsies 1/2 gada laikā.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es neliku Voyagerim pie Heinriha, jo man nepatika, ka tur darbus veic pēc rīcibas diezgan pavirši jaunieši. Pac viņš tikai dažreiz pieskata.

Es liku pie elektronokas institūta. Nu tas ir Alfas rajonā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...