Jump to content

Gljuks


Mar4ix
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki, šodien braucot ar savu jeep grand cherokee, 2000 g.izl., 4.7 litru motoru v8, uznāca gļuks. Iespējams kāds zinās kur vaina, un kā novērst. Bikīt iedevu gāzi, un pēkšņi iedegās "ABS" un "BRAKE" lampinjas, kā arī spidometrs šūpojās, no 30 -100, kā arī mūzika pazuda. Pēc apmēram 2 minūtēm viss nostājās savās vietās...... Braucu uz veikalu ... kādi 3 km, pa ceļam atkal tie paši simptomi parādījās .... . Atbraucot uz veikalu, izslēdzu jeep.... bet ieslēdzot aizdedzi un starteri .... tukšums ... panelis melns .... neviena lampiņa neiedegās ... kaut gan tai pat laikā salona apgaismojums dega. Attaisīju kapotu, pārbaudīju klemmas uz akumulatora... tās bij vietā, un diezgan stingri pieskrūvētas.. pakustināju... viss ok. Aiztaisīju kapotu, iekāpu mašīnā .... ieslēdzu aizdezi ... un viss bij čikiniekā .... aizbraucu uz mājām bez problēmā...

p.c. varu piebilst ka rādžiņam visas stacijas nositās... un auto kompja parametri...

Ja kādam ir kāda ideja par šo atgadījumu... dodied ziņju.... pieļauju domu ka nav aķītim kontakta.. vai kaut kas cits ??

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

... un ja akumulators nav jauns, var gadiities,ka arii tas iekshaa ir sagaajis uz iiso un speej radiit pamatiigas galvassaapes.

Ja ir iespeejams - peec vadu un klemju tiiriishanas , ja nepazuud gljuks - pamaini akumulatoru, mums bija servisaa rezerves AKB , bet var pameeginaat kkur aiznjemties, ja nav pasham... kkas liidziigs bija pasham ar savu auto - nezinaaju no kura gala saakt, bet pamainiiju AKB un viss OK! ...nu tas taa - vnk veel viena pieredze...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu it kā atradu vainu .... " - " klemma bija ok, bet " + " bija drausmīgi aizaudzis .... kaut kāda melna kārta bjia starp klemmi un " + " .Pieļauju domu ka fāteris bija kaut kādu solidolu uzlicis (kādu gadu atpakaļ aķīti bij lādējis) kas nav paredzēts likt uz klemmām, un tas solidols vienkārši izkalta un apauga ar putkļiem , no kā izveidojās tāds kā starpslānītis. Pēc klemmu tīrīšanas jau kādas 3 -4 dienas braukāju, tādi gļuki nebij novēroti.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...