Jump to content

ekanepe
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Ziema, aukstums un dažu nedēļu dīkstāve izdarīja savu - PT Cruiseram (2002. g., dīzelis) akumulators nobeidzās. Oficiālajā servisā - Ls 230,- prasa, jo tas esot želejas akumulators, turklāt atrodas zem pr.krēsla..
Vai kādam ir kādi citi ieteikumi/pieredze?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ar AKB - ja skatās analogus, jāpievērš uzmanība:

1. Izmēram

2. Lai tas tomēr ir želejas AKB, jo

kā rakstīts Owner Manuālā

NOTE:

Vehicles equipped with a diesel engine contain

a uniquely designed leak resistance battery

that is located under the front passenger’s

seat. Use only the specified Mopar replacement

battery for this vehicle.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu ja apkritīs kājām gaisā, tpu tpu tpu, tad elektrolets iztecēs un caurums apenēs garantēts. Tādēļ varbūt patiešām želejnieku ja aķis salonā.

Bet pat krutā Optima sanāk lētāk par orģinālo.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man ar TC motors apmēram tik pat prasija par jaunu sārminieku. Tiešāk par OPTIMA ražojumu. Bet man par laimi kaimiņam ir autorezerves daļu veikals. Un tur dabuju par 135Ls. Tādu pašu,jaunu! Tā kā ja tev interesē vari padod man ziņu. Mans nr. 29789689

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Paldies par ieteikumiem.

Tātad - esmu ticis skaidrībā, kas un kā. PT Cruiseriem ar dīzeļmotoru akumulators atrodas zem priekšējā pasažiera krēsla un tam noteikti IR jābūt želejas (gela), jo tas atrodas apgāztā veidā.

Nopirku pie Latako par Ls 135,- un dabūju vēl 10% atlaidi, jo atdevu veco. Vispār, viņi pārsteidza ar laipno un labo aklapošanu. Prieks par to!

Pati nomainīšana pie TC Motors maksāja Ls 15,-, jo ir jāizņem viss priekšējais krēsls, lai tiktu klāt akumulatoram, un pats to negribēju mēģināt.. :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...