Jump to content

Sveces Chrysler 300M 2000 3.5

Garaizz
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki.

Gribēju kā labāk nomainīju savam 300M Sveces.

Jaunās sveces nedaudz atšķīrās no esošajām.

vītnes daļa tāda paša, bet tas hramiņš mazāks smalkāks īsāks, līdz ar to tas līkais galiņš arī īsāks nedaudz.

Gudri vīri stāstīja ka tas nekas, katalogā rakstīts ka šīs der!

Sveces jau der. Rūcēt jau rūc. ;)bet ir divas lietas kas man liekas ka nav tā.

1. PIešķiļot nedaudz novibrē un kādu apgriezienu vairāk vajag lai pielektu. (var jau būt ka tas dēļ augstā laika) bet pirms tam tā nebija.

2. Kompim no vidējā degvielas patēriņa 14,5L tagad rāda 17,8l

Vai tas varētu būt sveču dēļ? Samaksāju pa Svecēm 40Ls, būtu žēl tagad izmest ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveces kodā nošifrēti ļoti daudzi tās parametri. Ja tos nesaki tad diez vai ko var spriest.

A elektrodu izmērs ir kā māku tā maunu, no ražotāja puses. Visu izsaka kā tā ir uzvedusies testos. Tad arī attiecīgi to var skrūvēt tur kur to var skrūvēt, un nevis kur var ieskrūvēt.

Kaut kā filozofiski sanāca. :D

Karoč kas rakstīts virsū vecajai un kas jaunajai svecei? :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Vecās sveces palika servisā.

Mēģināšu viņas sameklēt, no jaunajām svecēm jābūt vēl pirkuma PVZ tu jābūt modelim.

Nav jau zināms ka vecās sveces bija pareizas, jo mainīju sveces lai paliktu ekanomiskāks. A to nebraucot uz centru man rija 14-15l/100km; ja braucu cauri centram tad 17-18l/100km. Domāju ielikshu jaunas sveces būs man ekanomiskāk ;)

Tagad man ir 18l/100km, dienā apstājoties pie viena luksafora ;) pārējais maršruts brīvs bez sastrēgumiem. ;) Kāja arī nav pārāk smaga ;')

Bet kamēr vēl neatrodu, Vai varat ieteikt k-ko? Ir tak jābūt k-kādām svecēm ko ražotājs iesaka?

Paldies

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

No tā kāda izskatās vecā Svece varētu atšķirties izvēle uz jauno sveci?

Vai tas tikkai tīri informācijai par motora funkcionalitāti ? ;)

Paldies par ieteikumu, būs jāpameklē kur lētāk var nopirkt. ;)

paldies

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

NGK tik nevajag pieņemt kā ieteikumu. Viņiem mājaslapā vienkārši normāli paskaidrots. Tas viss attiecas uz jebkura ražotāja svecēm un citiem ir savi meklētāji gan jau ar. ;)

Sporta auto noteikti lietotās sveces izskats ietekmētu izvēli. ;)

Ielas auto arī, ja sanāk ekspluotācijas režīms ne gluži ražotāja optimizētajā izpratnē. Piemēram īsi pārbraucieni kad dzinēls nepaspēj uzsilt, vai braucieni ar piekrautu auto smagos apstākļos.

Man gan aizdomas, ka veselīgāk būtu ar zemāku robu kārtīgāk atvilkt, lai zonde iztīrās.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Standart/Regular Ultimate Class Super-premium Premium Premium Premium Super Super Super

V6 3.5L CHAMPION RC12LYC NOLOGY Silverstone S3F SPLITFIRE SF98E, TP98E DENSO QJ16HR-U BOSCH FR9HC NGK V-Power FR5-1 AUTOLITE AP985 ACCEL #0736 AC DELCO FR3LM

bija tabulas veidā- sanāca šitā

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...