Jump to content

Dzesēšana..


almeda
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!

Man luuk taada probleema.. Paraadiijas paaris dienas atpakalj.. Tiesa gan sen nebiju skatijies tosola liimeni, bet bija zem minimaalaas atziimes.. situaacija taada.. piedarbina mashiinu - leenam uzsilsts un arii siltais gaiss naak iekshaa salaonaa.. temperatuura ari kaa parasti uzkaapj(nezinu liekas ka tie ir 90 graadi).. bet atraa zinjaa nepaarkarst motors.. Nu taa luuk - iebraucu benzintankaa uzpildiities - noreekjinos un braukshu taalaak.. Bet nelaime taada ka salonaak puush iekshaa nevis karsto gaisu bet gan auksto.. protams braucot peec kaada briitinja paraadiijas atkal siltais gaiss.. izbraucu principaa visu savu ieplaanoto parshrutu - viss oki.. peec darba braucu maajas - dzinu autinju uz garaazhu.. apstaajos pie garaazhas atstaaju mashiinu uz (P) atsleedzu garaazhu.. taisos dziit autinju iekshaa.. juutu atkal puush salonaa auksto gaisu.. tad arii principaa bij taa reize kad liidu skatiities tosola liimeni..

shodien domaaju izkustinaat savu autinju.. speciaali nopirku tosolu - pieleeju.. mashiinai temperetuura diezgan fiksi uzkaapa kaut aarii araa -16.. bet nu uzsila ljoti aatri.. liidz darbam braucot puuta salonaa karsto gaisu.. pie darba astaajos.. mashiinu nenoslaapeeju - nu burtiski kaadu 1min pastaaveeju un tad devos taalaak.. un atkal salonaa naaca aukstais gaiss kaut arii temperatuura normala..

kas tur vareetu buut pa vainu????

P.S. Mashiina Chrysler Voyager 3.3 1998'

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Līmenis?

Šitam līmenis jālej tā - priekšgals nedaudz uzkalniņā, jāpielej pilns līdz augšai radiators un pārplūdes bačoks līdz atzīmei. Ja nebūs viens no šiem faktoriem - būs tā kā raksti.

ja līmenis zūd - jāmeklē vaina...

p.s. visbiežāk sastopamais defekts - radiatora korķis netur spiedienu....aizdzen visu tosolu uz pārplūdes bačoku un līmenis paliek par zemu, lai pabarotu pečku

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 6 mēnešiem...

Chrysler Stratus - apakšā no motora ārā nāk tāda kā metāliska daļa diviem šlangiem ārā gāžas tosols, it kā no savienojumu vietām. Kaut kas tika saliekts/salauzts droši vien, uzlika jaunu to metāla daļu, bet pašiem vairs neesot ideju, kas tur nav tā kā vajag. Vai ir zināmas kādas nianses par šo?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 8 mēnešiem...

sveiki. turpinot pa tēmu - sagatavojos auto mainīt antifrīzu, bet neveiksmīgi un aiz vecuma sadalījās pa daļām radiatora vāciņš, līdz ar to kamēr tiek meklēts jauns, pārbaudīju visas dzesēšanas sistēmas trubas, kā rezultātā demontēju visā garumā līniju uz aizmugurējo pečku (auto - Suburbans). Līnija gāja zem sliekšņa un izlocījās pa aizmugures riteņa arku, tā kā tiek pakļauta zināmo faktoru iedarbībai. Trubu gumijas daļas sakaltušas beigtas, tērauda daļas izrūsējušas un savienojuma vietās sulo - tā kā bija pēdējais laiks vien mainīt.

Līdzīgs stāvoklis arī kondicioniera trubām, kas iet paralēli dzesēšanas trubām. Tikai kondiķa trubas nevarēju atskrūvēt savienojuma vietā - tās alumīnija savienojošās uzmavas, skrūves izskatās ieēdušās.

Tad lūgums pēc padoma:

- kur ir redzēti pārdošanā LV radiatoru vāciņi amurikāņiem;

- kur ieteiktu vērsties saistībā ar augšminēto trubu atjaunošanu/izgatavošanu (zinu pagaidām Gvidis uz Valmieras ielas);

- vai kāds ir ņēmies ar tām kondiškas alumīnija trubām/uzmavām/skrūvēm - ir izrdzes atskrūvēt, jeb būs jāzāģē, jāgriež vītnes, jālodē?

paldies

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ma šaize ar to siltā un aukstā gaisa pūšanu bija tad, kad sebringam kaukur trubiņās bij iemetusies plaisa. Rezultātā pa to visu šķidrumu arī izdzina. Pie meistara aizbraucu atrada vienā posmā. Kā sāka kustināt vienu izsecināja ka ātri būs arī citur. Beigās salodēja no citu autiņu cauruļu gabaliem tagad viss ok.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Vāciņš APEē un Ūdens ielā nebija, meklēšu Daugavas labajā krastā. Trubas pēc marinēšanas WD40 atskrūvēju, viena gan pie vītnes nolūza. AC un pečkas trubas visā garumā demontēju, kā arī demontēju pakaļas ac/pečkas bloku. Trubas kritiskā stāvoklī, sāls darījis savu. Hanzaflexā teicās izgatavot jaunas. Nu lūkošu kas sanāks..

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 1 mēneša...

Tā nu nepagāja ne divi mēneši kā - pašmacības/pašdarbības ceļā nomainīts i vāciņš, i dzesēšanas trubas, ar visiem uzgaļiem un trubām vairāk 8 metru garumā, un paralēli arī A/c trubas.

- radiatora vāciņš - atlas;

- uzgaļi - atlas;

- trubas&co - hanzaflex;

- a/c trubas&co - gvidis.

...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...