Jump to content

300m gazes iekarta

andzzaa
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

sakiet ludzu kdas vai tas ir labi ja es tagad chrauslerim ieliksu gazes iekrtu ar sprauslam katra cilindra. ir jau kadam kam ir gazes iekarta uzstadita sadam auto un dzinejs 3.5 jau ieprieks paldies par iznformaciju

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

A kāda ir jautājuma būtība? Nu ja ieliksi, varēsi braukt uz gāzes.

Ja gribi jautāt gāze jā vai nē, tad ir stipri gara diskusija kaut kur.

Un skatoties cik garus gabalus brauc no Rīgas, vajag balonu lielāku par 40l ņemt. Tas mans ieteikums. ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Te http://www.uscars.lv/forum/24-amerikāņu-auto-un-autogāze/ ir pār gāzēm diskusijas. Nav nekādas starpības vai tas 300m vai kāds cits. Palasi. Nekas slikts tam dzinājam nenotiks un, bet kad un kā atmaksāsies, tas tev pašam jārēķina.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 7 mēnešiem...

Uz Neona 2,0 2000g. ir uzstādīta ( samontāta, bet ne lidz galam) gāzes iekārta.

Kur labāk pabeigt iesākto darbu. Un cik tas var maksāt?

Varbūt kādam interesē. Varu arī pārdot.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Labāk jau nu neliec to gāzes iekārtu. Baigais čakars sāksies. Benzīntankā vairs pats nevarēsi pildīties, būs katru reizi jāgaida kādas piecas - desmit minūtes kamēr atvilksies tanka operators, uzvilks cimdus, atskrūvēs korķīti un sāks pildīt gāzi. Nāksies katru reizi uzpildes operātoram stāstīt par kādu summu, vai cik litriem gribi pildīties. Jā pateiksi, ka gribi pildītoes par 5 Ls vai mazāk, tad būs jānoklausās ņirgāšanās no operātora puses par to, ka par tādu smieklīgu summu jau neviens nepildās, un ka ar tādu gāzes daudzumu jau nekur tālu aizbraukt nevarēsi.

Tad kad būsi izstāvējis rindu pie kases, un gribēsi samaksāt par uzpildīto gāzi, tev kasiere regulāri patekis šādu frāzi - ''vēl pildās'' ! Tas nozīmē ka jāpavācās malā, un jāsāk stāvēt rindā atkal no jauna, jo pa to laiku kamēr stāvēsi rindā otro reizi, gāze jau droši vien būs paspējusi uzpildīties. Šāda situācija vedojās tāpēc, ka gāze pildās balonā afigenna lēnu, un ja pildi pilnu balonu, tad var sagatavotie uz ilgu gaidīšanu un nomirsi aiz garlaicības.

Vēl mīnuss ir tas, ka iedarbinot aukstu motoru, to vēlams ir darīt uz bendzīna. Uz gāzi var pārslēgties tikai tad, kad motora temperatūra ir ap +30 grādiem pēs celsija. Manā sitācijā tas nozīmē to, ka ziemas apstākļos, iedarinot dzinēju man jābrauc uz benzīna apmēram 10 minūtes. No rīta pa šīm 10 minūtēm es jau esmu atbraucis līdz darbam, jo dzīvoju darbam diezgan tuvu, un uz gāzi man pārslēgties nemaz nesanāca...eh kāda neraža. Vakarā dodoties mājās no darba, situācija ir tieši tāda pati.

Vēl jābūt gatavam uz to, ka tad, kad gāze balonā iet uz beigām, tad balons sāk tā interesanti tirkšķēt. Nu tā - tik...tik...tik-tik. Nu, koroče, jūs sapratāt kā tas ir. Es nezinu ar ko tas ir izskaidrojams, bet tā nu tas ir, un tur nu neko darīt. Viena meiča man reiz prasīja, kas tā tev tur par skaņu bagažniekā, tā it kā zirgs ar pakaviem pa asfaltu skrietu? Es pateicu, ai nepievērs uzmanību, tur balons tirkšķ! Šī uzreiz sabijās, ka tūlīt uziesim gaisā! Nācās mierināt.

Jā, tas ir vēlviens mīnus, ar gāzi var diezgan viegli uziet gaisā! Risks ir liels. Tās ir pasakas, ko stāsta servisos, ka gāzes balons pie gāzes noplūdes pats automātiski aiztaisās ciet. Neticie, tas tā nenotiek.

Ja gribēsi zināt cik daudz gāzes ir balonā atlicis, katru reizi vajadzēs vilkties uz bagažnieku, taisīt to vaļā, un skatīties datčikā uz balona, cik tad vēl gāzes tajā atlicis. Gadās arī tādi baloni kuriem datčiks vispār nav, un atlikušās gāzes daudzumu balonā var izzīlēt tikai kafijas biezumos.

Neliec labāk to gāzi. Baigas čakars sāksies, ka es Tev saku! ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

... Neliec labāk to gāzi. Baigas čakars sāksies, ka es Tev saku! ;)

izskatās, ka staunem nav paveicies, vai arī pieredze nākusi no žiguļu laikiem.. nekā personīga..

man ir tieši tāds 3,5 litru dzinējs un par gāzi varu teikt tikai labāko :) rekomendēju tev arī uzstādīt! :)

pirmkārt nekas netirkšķ bagāžniekā, pārsledzas uz gāzi pats dažu minūšu laikā, gāzes daudzumu apmēram var redzēt uz paneļa- manuālās pārslēgšanas pogai ir indikatora lampiņas, kas rāda uz ko patreiz motors strādā un cik daudz gāzes atlicis.. otrs paņēmiens ir orientēties atlikušajā gāzes daudzumā- pēc katras uzpildes nomest odometru pa nullēm.. atkarībā no vidējā braukšanas stila man piemēram sanāk no 300 līdz 450 jūdzēm (pie uzpildītās gāzes daudzuma ap 60 litriem)

tagad kaut kādi krīzīgāki laiki man uznākuši un braucu piedomādams pie uzvedības- tur kur agrāk bija 15-16 litri uz simtu, tur tagad ir knapi desmit litri... un tā ir gāze, tie ir 3,5 lati uz simts kilometriem!

ir liela starpība vai tu benzīntankā par 60 litriem samaksā 21 latu, vai 45 latus... es mēnesī nobraucu četras, piecas šādas bākas un starpība ir simts citreiz vairāk latu, bet gadā, tas ir turpat 1200 latu vai vairāk .. Motoram nekas nevar notikt, ja laikus maiņa eļļas, nepārkarsē utt, ja viņu ekspluatē vismaz tik pat saudzīgi kā ar benzīnu braucot. jaudas zudumu nejūt, smaku nejūt, nievājošu attieksmi no uztankotājiem neesmu piedzīvojis ne reizi, pat uztankojot pa piečuku.. jūt tikai ekonomiju.. ja esi zaļi domājošs, tad arī daba tev paldies pateiks :) nejūt arī 70 litru balonu bagāžniekā starp arkām.. atkarībā no tā, kāda audiosistēma autiņā (cik biezs aizmugures plaukts) var uzlikt līdz pat 85 litru lielu balonu

protams runas un aprunas par to, ka ja pērk auto ar lielu motoru, tad par ekonomiju domāt ir nepieklājīgi ir visparastākā demagoģija... ja jau ir goda lieta maksāt dārgi par pārvietošanos, tad jautājums pie šiem demagogiem- kāpēc tad cenšamies auto novietot pa lēto vai pa velti.. visi taču mēs esam novērojuši, ka rīgas centrā biezu un lieltilpuma auto īpašnieki lien caur adatas aci, lai nevajadzētu novietoties maksas stāvvietās, bet kaut kur pa velti vai pa lēto... vai, teiksmi arī invalīdu stāvvietās, kur pa reto aplīmē ar pāksteriem, ka pēc tam jāskraida ,jāmeklē draugi, lai plāksteri nokancelētu... kur tad paliek viņu nevērīgā attieksme pret naudu?? Protams ir jau arī tādi, kam tiešām nauda maku spiež, bet viss lielais vairums būsu bāleliņu tikai māžojas tiem pakaļ..- nievājoši vīpsā publiski, bet pa kluso santīmu skalda.

Tā, ka liec gāzi droši!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...