Jump to content

Aizbrauc tur, nezin kur, nofotografē to – nezin ko …


tolx
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Ir pienākuši ziemassvētki, tepat jau jaunais gads, bet mazie 4×4 Kluba rūķīši turpina sagādāt pārsteigumus! 2010. gada sezona tuvojas ar lieliem soļiem. Un mums ir padomā jau nākamais un 2010. gada sezonas pirmais pasākums. Šis gan pēc sava formāta būs pilnīgi jauns un nepierasts, ļausim jums izpausties pēc sirds patikas. Pasākums būs daļēji virtuāls un norisināsies no 2010. gada 4. Janvāra līdz 28. Februārim. Pasākuma atklāšanas dienā tiks uzdots uzdevums, kas, protams, notiks virtuāli, ar interneta palīdzību, un vadoties pēc šī uzdevuma noteikumiem, jums tas būs jāizpilda kopā ar savu pieteikto auto un, protamas, ceļabiedriem. Tā katru nedēļu tiks uzdots jauns uzdevums līdz pat pasākuma beigām, kad 6. martā, 4×4 Kluba gada jubilejas ballē tiks apbalvoti šī pasākuma vadošo vietu ieguvēji ar pavisam reālām balvām! Pasākums būs bez dalības maksas.

http://www.4x4klubs.lv/aizbrauc-tur/

Jūsu 4×4klubs

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Piedzīvojumu gars - tas jau nesnauž! Un pat ziemā, kad viss ir sasalis un apsnidzis, daudz kas nesnauž - tai skaitā arī 4x4 klubs un tā aktīvisti. Lai pierādītu, ka mēs esam aktīvi ne tikai dubļos, ne tikai siltā laikā un ne tikai pilnīga bezceļa apstākļos, esam sarūpējuši izklaides vairāku nedēļu garumā. Neliksim jums mieru jau sākot ar pirmdienu, 4.janvāri, kas ir pirmā diena uzdevumu izpildei. Būs jārisina dažādi uzdevumi, jāatrod dažādi objekti, kuri jānofotografē kopā ar auto un savu komandu līdz pat 28. februārim.

Aicinām visus interesentus piedalīties un izklaidēties - garlaicīgi nebūs, pie kam - labākos gaida vērtīgas balvas! Svarīgi zināt, ka dalība šīgada pirmajā pasākumā ir bez dalības maksas!

Sīka un smalka informācija par to kas un kā jādara - atrodama pasākuma nolikumā un mājas lapā http://www.4x4klubs.lv/aizbrauc-tur/

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...